Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy segítsek a kutyám legyeng...

Karikacsapás kérdése:

Hogy segítsek a kutyám legyengülésén?

Figyelt kérdés

A napokban legyengült a kutyusom 3 éves keverék közepes testü Orvos már látta! Vért küldtünk labor vizsgálatra (lymekór gyanu miatt a teszt negatív) kapott szteroidot, és minden nap 2x B vitamint, azt is mondta hogy könnyen emészthetö tápot egyen és sok húst esetleg fözzünk rá. Szeretném felgyorsítani a gyógyulását


Észrevételek

kritikus fogyás (25kilóról 19)

Kedvtelen

Végtelen étvágy

járása bizonytalan (megy 2métert és utána döcög,biccenti a fejét hogy lendülete legyen majd össze esik ha sokat megy hátsó lábai remegnek mintha ''szédülne''...)


2012. okt. 20. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
az orvos tanácsát kell ilyenkor megfogadni
2012. okt. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Házi koszttal sokkal könnyebb visszahizlalni, illetve megfelelő kondiba hozni, így én főznék rá.

Itt van pár recept:

[link]

Ezen kívül nyugodt szívvel használhatod/etetheted a BARF szerinti formulát is akár nyersen akár főzve :75-90% hús+húsos csont és 10-25% zöldség (főzve/pürésítve), hisz gabonákra nem igazán van szükségük a kutyáknak és nehezebben is emésztik meg, mint a húst.

Én még valami immunerősítő készítményt is adnék neki (immunovet, vetri dmg, béres minera, lazacolaj...).

2012. okt. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha negatív a Lyme, akkor milyen más labort csinált még az orvos? Mert az általad leírtak nagyon komoly változások.
2012. okt. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt a 6 kilot mennyi idö alatt fogyta le? Sztem amit a doki csinält az edeskeves.Nem akarlak megijeszteni de amiket leiräl az nagyon komoly betegsegre utalnak.A nagy etvägy de nagymertekü fogyäs...hät,le sem irom,hogy mit gondolok.A mozgäskoordinäcio zavar több dolog lehet...

Talän ultrahang es egy teljes verkep,nem is ertem,hogy ezt miert nem csinälta meg a doki.

2012. okt. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kutyus jobban vaj járása javúlt látványosan! Vér vizsgálat...hát a doki azt mondta hogy elküldheti a laborba egy teljes kivizsgálásra de az plusz pénz...a kutyus egézsége fontos tény...és még gondolkodunk rajta a szüleimmel. Anyám nem törödik vele... :S de megteszünk mindent érte. Köszönök mindent és a további támogatásotokat :)
2012. okt. 21. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!