Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westhailend terriert (westi)...

Westhailend terriert (westi) keresek. Segítenének?

Figyelt kérdés
Nem tud valaki ingyen vagy akár pénzért? Mennyibe fog kerülni?

#Westhigland terrier
2012. okt. 20. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:

kb. 90-100ezer forint. az alatt nincs értelme(max hibás egyedet kapsz). TK nélkül, szaporítótól meg ne vegyél.


Eselteg menj el a westie rescue-hoz.

2012. okt. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem ragaszkodsz kölyökhöz:

[link]

2012. okt. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]



Úgy egyébként ez a 80-100ezer az agyamra megy.

Nekem is ezt mondták, hogy ez alatt csak hibás meg szaporítós... kutya fülét!

50ezerért vettem hibátlan, törzskönyves Bishon havanese-t és nem szaporítótól, hanem MEOE-nél bejegyzett kennelből, tenyésztőtől! Csak keresni kell sokat, türelemmel.

2012. okt. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fajta mentőket keresd fel, és még jót is cselekszel.
2012. okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Érdemes felvenned a kapcsolatot a WRH-val(Facebookon),náluk mindig van több kutyus ,akit el lehet hozni.Most is van több,rehabilitáció altti kutyusuk.Én ugyan nem tőlük,de ugyancsak menhelyről hoztam ki a Westimet,3 évesen. Az a szeretet amit tőle kapok...leírhatatlan.És így nem egy szaporítót támogattam, nem fizettem egy csomó pénzt neves kenelek tenyésztőinek, hanem egy ivartalanított,chipezett,EGÉSZSÉGES társat kaptam némi támogatás fejében.

Nézelődj náluk!

U.i:West Highland White Terrier

:-)

2012. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

[link]

itt is találsz fajtisztát és nem feltétlenül hibásak ahogyan az első írta . Mi vettük 100.000 ért a kutyánkat aki díjnyertes szülők kölyke . De ugyanúgy nézz szét apród , vatera sok sok házi kedvenc keres új szerető gazdit költözés miatt . És ők attól még hogy már voltak más tulajdonában ugyanúgy tudnak szeretni sőt még lehet hogy jobban .

2013. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
De biztos hogy megfelelő kutyus számodra a westi ? Annyi felelőtlen gazdit láttam már itt hogy muszáj volt megkérdeznem . Nagyon szeretem a kutyákat és gondolom neked is jó ha kiváló életet éltek majd együtt . Mielőtt megvennéd járj utána hogy tényleg ő-e a legmegfelelőbb . Mi is elég jó összhangban élünk a kutyámmal de ha még többet olvasok érkezése előtt jobb is lehetett volna . Neked is ajánlanám a Boldog a kutyám ! című könyvet ami azelőtt is jó mielőtt magadhoz vennél egy ebet mert meg tudod benne nézni hogy ezeket a pontokat tudod-e biztosítani számára , és megtalálhatod a hozzád és környezetedhez illő kutyust. Na és nézd Cesar sorozatát nem fogod megbánni . De legfőképp neked azt ajánlom amikor Cesar kutyákat kölyökkutyákat válogat be magának mert abban igazán jól elmondja a szempontjait miszerint pont őket akarja . Ez csak egy tipp ha nem érzed kellően fontosnak ne is törődj vele ! 6-os voltam !
2013. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!