Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hol és mennyiért...

Szerintetek hol és mennyiért vegyek egy szuka Border Collie-t? (több lent)

Figyelt kérdés

Most van egy keverék Border collie kan kutyám, ivartalanítva van. Szeretnék egy szuka fajtatiszta Border Collie-t, szerintetek melyik a legjobb tenyésztő Magyarországon? És hogyan válasszam majd ki a leendő kiskutyát? Majd nyáron szeretnék venni egy Border Collie-t, nem most!

És egy tapasztalt, jó tenyésztőtől mennyi be kerül? Kiállításra nemigen vinném...de kitudja.

Köszi előre is a válaszokat!



2012. okt. 20. 10:45
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem a Wendigo's Wind kennelnél nézz szét, ott most születtek/fognak születni kölykök. Nagyon jó kennel, igaz show vonal, de én már láttam a kutyákat K99 ügyességi ágazatban tevékenykedni, és igazán lenyűgöztek. Csodálatos kutyák, szerintem nézz szét a honlapon, beszélj a tenyésztővel. Ha nekem újra kéne border, innen vennék, az biztos.
2012. okt. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél fajtatiszta kutyát, és mit szeretnél vele csinálni? Agility,frizbee vagy másik sport érdekel?
2012. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Régi nagy álmom h legyen egy fajtatiszta Border Collie és nyáron lehet!

Tanitgatnám trükkökre.

2012. okt. 20. 13:39
 4/6 anonim válasza:
Első vagyok! Egy border Collie-nak édeskevés az, hogy te otthon trükkökre tanítgatnád... Neki kell az állandó lemozgatás, ÉS a tanítás. Ha máshogy nem, de legalább hobby szinten kell neki a sport, a munka. Nekem egy sable szukám van, gyönyörű kölyök, még csak 4 hónapos, de máris követeli, hogy foglalkozzunk vele.
2012. okt. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az áruk 100-150ezer körül mozog. Olyan kennelt válassz ahol szűrtek a kutyák, de ha nem akarsz vele sportolni/dolgozni akkor inkább valami show kennelt válassz. A Wendigo's wind, Bordermania, vagy egyéb show kennel talán megfelelő választás lenne neked.

De ajánlom, hogy a trükkök mellett labdázz, sétálj vele sokat, különben rosszul jársz mert a felgyülemlett mozgáshiányt majd rombolással vezeti le. Ha sportolni nem akarsz vele ez a legkevesebb amit megtehetsz, ha normális kutyával akarsz együtt élni.

2012. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akarok vele sportolni, a mostani kutyámmal is naponta többször megyünk, több órára futni/sétálni...
2012. okt. 21. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!