Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szégyen az ha az állatokat...

Szégyen az ha az állatokat sokkal jobban szeretem miért bármilyen más emberi lényt?

Figyelt kérdés

Van egy kiskutyám, már 9 éves és mindent megadok neki az életemnél is jobban szeretem. Nincsenek barátaim, visszahúzódó vagyok senkim sincs, és az embereket nem szeretem.

Nekem a kutyám jelenti a boldogságot, esküszöm, én nélküle sehol sem tartanék. Szerintetek ez beteges? Remélem nem.



2012. okt. 20. 20:39
1 2 3 4
 1/38 Ilyent ***** válasza:
44%

"Szerintetek ez beteges?" Igen ez beteges.

"Nincsenek barátaim, visszahúzódó vagyok senkim sincs, és az embereket nem szeretem." Vagy szerinted ez normális???

2012. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
79%
Minden ember más, úgyhogy szerintem nem beteges. Te a kutyádban keresed a boldogságot, de azért nyitnod kéne emberek felé is. Már 9 éves... azért tudod hogy nem fog örökké élni. Ha kutyázol szerintem pl sétáltatás közben szert tehetnél kapcsolatokra.
2012. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteges, de nem is egészséges. A legtöbb embernek pont a kutyája révén sikerül kitörnie ebből az állapotból, és valamilyen kutyás közösségbe beilleszkednie, legyen az kutyaiskola vagy a helyi kutyasétáltatók csoportja. Ha kutyád van, megszólítanak az emberek, beszélgetnek veled, megosztjátok egymással az élményeiteket - hacsak nem vagy egy vérbeli gyökér, aki minden más kutyában Buksika potenciális gyilkosát látja, a gazdájában meg magát az antikrisztust, és ennek visítva hangot is ad a lakótelep közepén. Na, az olyan jellemen még a kutya sem segít. Nem állítom, hogy ilyen vagy, félreértés ne essék :) Csak sajnos antiszociális kutyással még csak ilyennel találkoztam, vagy olyannal, amelyik a környék réme vadállatát sétáltatja póráz és szájkosár nélkül. Átlagos kutyák átlagos gazdákkal egy idő után közösséget alkotnak, mondhatni ez a természet rendje :)
2012. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
80%
Nekem egy cicâm volt, amit jobban szerettem az embereknél, de én nem vagyok visszahúzódó. Mikor eltűnt több hónap volt, mire kihevertem. Az emberek önzőek, rosszindulatúak, nem csoda, ha valaki a hàziàllatàval van jól el.
2012. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
86%
Az előttem írónak igaza van. Nincs abban semmi gond hogy szereted a kutyádat, én is szeretem, de mégis az emberekkel tudsz beszélni, kommunikállni, és ha te nem beszélsz az emberekkel, nem vagy társaságban, akkor nem alakul ki a személyiséged. Hidd el, az emberek is megértenek téged, valakinek el kell mondanod a gondolataidat, érzelmeidet. Arról nem is beszélve, hogyha a kutyád meghal, mennyivel nehezebb lesz megemészteni, ha csak ő van/volt neked. Muszály lesz nyitnod emberek felé, könnyebb lesz, meglásd. :)
2012. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Nekem az a legnagyobb problémám, hogy mikor nem azt mondom hogy segítség kellett volna, hanem megértés akkor inkább mindenki kiröhögött. Ugyanis nem tudom, pl. kedves első válaszoló, hogy neked hogy esett volna mikor 8 éves korodban nem az volt a fontos hogy a játékaid pakoltad, hanem az életedért kellett harcolnod hogy nehogy megdögölj:) És minden gyerek inkább röhögött rajtad, és bántalmaztak ahelyett hogy belegondoltak volna a helyzetbe. Egyszerűen mi emberek a világ hulladékai vagyunk! És a kutyámat ebben a rossz korszakomban kaptam, és mikor a földön fetrengtem mint egy hátonfekvő teknősbéka Ő jött oda segíteni és NEM AZ EMBEREK! Segíteni ő sem tudott, de feltudod fogni azzal az ikrányi agyaddal hogy milyen jól esett akkor nekem? És még csodálkozol hogy utálom az embereket te szerencsétlen.
2012. okt. 20. 20:57
 7/38 anonim ***** válasza:
60%

Miért akadsz ki?

Véleményt vártál, első válaszoló leírta, anélkül, hogy személyeskedett volna és lehurrogta volna a másikat. Ha nem ezt akartad hallani, miért kérdezted meg?


Az én nézőpontom a következő. Imádom a kutyámat, tűzbe mennék érte, ahogy ő is értem. Sok emberrel van ez másképp. De meg kell találni az egyensúlyt és azért, mert téged 8 évesen ilyen visszajelzések értek olyan emberektől, akiket én is elítélnék, hogy így viselkedtek, nem szabad mindenkiről a legrosszabbat feltételezni.

Szeresd a kutyádat, legyen neked ő az első, de ettől még nyithatnál más emberek felé.

2012. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
51%
*nem csak ezt akartad hallani..
2012. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Jó igazad van tényleg. Csak hamar felhúzom magam.
2012. okt. 20. 21:21
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak önigazolást keresel, és utálod az embereket, akkor miért nem a kutyádat kérdezed? Ő biztosan nem fog rávilágítani a hibáidra, legalábbis nem ilyen direkt módon.
2012. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!