Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Denis vagy Paprika legyen?

Denis vagy Paprika legyen?

Figyelt kérdés

Van most egy kiskutyánk most 1hónapos. 4 hónapos koráig marad nálunk és addig is hívnunk kell valahogy. Nem tudjuk hogy Denis legyen vagy Paprika.

Kis fekete-barna szőrgombócot kell elképzelni aki nagyon rosszcsont és eléggé "paprikás".:D Mindent ugat morog "ő a főnök". Ha valaki jön már ott van és ugat, de nem is akár hogy.:D

Szerintetek Denis vagy Paprika legyen?

Esetleg ha tudtok még valami más nevet nyugodtan leírhatjátok.(csak kérlek ne olyanok legyenek hogy pl.: Rex hanem valami különlegesebb rosszcsontosabb nevek:))


2012. okt. 20. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Denis. vagy mint h írtad h"ő a főnök " ezért Főnök is jó lenne :D
2012. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a Paprika jobb :)
2012. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!

A Főnök is volt szóba de nem tetszik nekem.

2012. okt. 20. 21:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Denis.
2012. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor legyen Boss :D
2012. okt. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Paprika, szerintem :D nekem tetszik :)
2012. okt. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm! Várok még válaszokat!
2012. okt. 21. 07:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Amit kvittagirl írt, a Boss szerintem tök jó, főnököt jelent, találó, rövid, könnyen megjegyzi. Az általad választott két név közül a Paprika jobban tetszik; aranyos, mégis rosszcsontos. Viszont kicsit hosszú, nehezebben tanulja meg a nevét. Ebből a szempontból a Denis jobb, vagy valami más rövidebb név, főleg amiben e, é, i, í szerepel. De én a kettő közül a Paprikára szavazok :)
2012. okt. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Jázi&Csenge ***** válasza:
A Boss tényleg nagyon jó név! de akkor már lehetne Chef is (jó, mondjuk ez egy kicsit furi...), vagy Badboy, Clyde (a bankrabló páros közül a férfi neve), tetszik még az Apolló, Back, Carlos, Castor, Cooper név is, ezek is kicsit rosszfiúsak. ha magyar nevet is szívesen adnál neki, akkor tényleg egyben cuki és ördögi a Paprika, és ha már ördöginél tartunk akkor az Ördög is jó, de még ezek a nevek is: Bátor, Bankrabló (Rabló), Cseles, Árész, Borisz, Dáriusz, Fürge... stb. ezek is egy kicsit rosszfiúsak, bár valamelyi már uncsi és nem túl jó.
2012. okt. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi!!

Magyarosabb nevet szeretnénk neki vagyis olyat amilyet papa is meg tud jegyezni.:'D

A Clyde az tényleg jó. Még a Ricsin gondolkodom mert úgy hívták az előző kutyusunkat és hát Ricsi Riccs rosszcsontbeforr...:) (bocsi de nem tudom hogyan kell leírni). Vagy így hírtelen a Bosco ugrik be vagy mivel kis duci a Dücsi.

2012. okt. 21. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!