Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megette a fonalat,...

A kutyám megette a fonalat, mert fölbomlott a szőnyege. Segítség!?

Figyelt kérdés
Reggel láttam, hogy lóg a végbeléből a fonál, nem tudta kinyomni, ezért kihúztam, utána pedig már ki tudta kakilni. Lehet tőle valami baja? Az összes fonál kijött belőle?
2012. okt. 21. 11:53
 1/5 anonim válasza:
Ha erős a "szervezete" és kölyök akkor ki kakilja vagy ki hányja, de ha már egy kicsit öregebb akkor érdemes lenne beszélni egy állatorvossal!
2012. okt. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fél éves kölyök még. :)
2012. okt. 21. 12:00
 3/5 anonim válasza:
Az enyem egyszer egy gumit evet meg, de mar csak akkor tudtam meg mikor kikakilta. Semmi baja nem lett, kb o is fel eves lehetett akkor.
2012. okt. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

agyál neki valamit amitől kicsit higabb lesz a széklete és akkor nem kell majd erőldöknie :)


amugy két véglet lehet: jobbik esetben kijön belőle, (az én kutyám a fonal köteles játékát ette meg komplet és semmi baja nem volt)

rosszabbik esetben bélelzárodása lesz (azt észre veszed ha nem kakil egy ideje már) és akkor irány a doki vagy belepusztul

2012. okt. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azén kutyám egy vizsla kölyök ő is mindent össze eszik és semmi baja nem lett mindig csak a hátsófelén kijött vagy kiányta de semmi komoly.!
2012. okt. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!