Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkshire terriernek milyen...

A yorkshire terriernek milyen nevet adnátok?

Figyelt kérdés
kapni fogunk egy yorkshire terriert és nem tudjuk el dönteni milyen nevet adjunk neki .Még nem tudjuk hogy fiú vagy lány lesz úgy hogy fiú és lány neveket is kérnék. előre is köszönöm
2012. okt. 21. 17:29
 1/7 Sexy Ladyy válasza:

Amit teljesen nagybetűvel írok az nálam a legnagyobb like:)

Kan nevek: Apolló, ALVIN, Aladdin, Algebra, Alex, Alfa, Berci, Boss, Bosco, Boston, Casanocva, Castro, Castor, Caston, CARLOS, Coco, Cooper, Cleo,Clyde, CHARLIE, Darling, Dollár, Dandy, Drazsé, Einstein, Elvis, Főnök, Fred, Fidó, Gerry, Gregory(Greg), Haver, Hutch, Hooch, Index, Jack, Jamie, Jeromos,Joker, Jupiter, Ken, Kontra, Kócos...(még írhatok privibe de most beleuntam:)) )


Szuka nevek: Amira, Amina, Alma, Amy, ALÍZ, Alexa, Banán, BONBON, Berta, Calypso, CARMEN, CHERRY, Daisy, Demi, Fanta, Fifi, JÁZMIN...(még írhatok privibe:DD)

2012. okt. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyémnek Ariell! De csak úgy hívjuk,hogy Ari,Arika.
2012. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.

de amelyik nekem tetszene az a nővéremnek nem tetszik :( úgy hogy nehéz dolgunk van :)

2012. okt. 21. 18:04
 4/7 anonim válasza:

Fiúnak: Tóbiás

Lánynak: Shelby

2012. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Manó, Panka, Lili, Mara.
2012. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a Lara és az áfonya köz veszsek szünk lány névnek de fiúnál meg a zsepi és charlie :) de még keresünk neveket
2012. okt. 22. 16:31
 7/7 A kérdező kommentje:
meg nővérem ki találta hogy smiley legyen de szerintem nem ilik egy kutyának de még nem tudom nehéz dolgunk lesz
2012. okt. 22. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!