Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten van kutyamenhely?...

Budapesten van kutyamenhely? Szeretnénk ingyen egy kistestű, aranyos kölyökkutyát. Nincs autónk, tehát problémás lenne ha messziről kéne hozni.

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van!

[link]

Nézd meg, melyik van közel HOzzátok!

2012. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben az Illatos útról hoznék el egy kiskutyát, ott nagyobb szökség van az örökbefogadásra, mert sajnos altatnak is. Bár párezer forintot így is kell fizetni. De biztos, hogy jól átgondoltad? Mert egy kutyának nem a megvétele kerül sokba, hanem emit ráköltesz (ha beteg, vinni kell dokihoz, aki több tízezret is elkérhet, oltások, felszerelések, jó minőségű táp, ha nem bírsz vele, kutyasuli stb.) Gondold át ezeket a dolgokat, aztán sok örömöt a kutyushoz!
2012. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
INGYEN nem lesz kutya. Még az Illatoson is fizetni kell bizonyos összeget.
2012. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ingyen egyedül a Noétól lehet hozni, de szerintem azért valamit illik oda is vinni/adni hisz oltva, féregtelenítve és ivartalanítva is van az összes kutya amit kiadnak.
2012. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem úgy gondoltam hogy ingyen akarom tartani.. nekünk van egy fajtiszta cavalierünk, de ez a kutya a nagymamámnak lenne, most halt meg a kutyája, és kéne neki egy másik, ő mondta. szóval nem ízért írtam hogy ingyen, mert neki akarunk neki enni adni, meg beoltatni, stb, hanem mert a nagymamám elvből nem akar egy drága kutyát, hanem inkább egy keveréket, ami esetleg másnak nem kell, neki prdig tökéletes. Így már érthető, hogy mit értek ingyen alatt?
2012. okt. 21. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy csomó hirdetés van a neten, hogy ingyen elvihető kölyökkutya. Nem kell menhelyre menned miatta.
2012. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. okt. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!