Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a border collieról?

Mit gondoltok a border collieról?

Figyelt kérdés

tudom hogy nagy a mozgásigénye ezzel nem is lenne baj, de van egy kutyánk meg 2 cicánk megtűrné őket?Vagy ez kutyától függ?és mennyire lehet tanítani?


köszi előre a válaszokat!:)



2012. okt. 22. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy a mozgásigénye! :D amúgy ha kölyök korába kerül oda a többiekhez gond nélkül lehet őket együtt tartani! Valamint bármire meglehet tanítani :) youtube-n nézegessél videókat ! 101 nagykutya border collie! érdemes megnézni!
2012. okt. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

okés köszi :D megy a zöld kéz


Valaki még akinek esetleg van border collieja?:)

2012. okt. 22. 09:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csak fizikailag, de szellemileg is le kell fárasztani. Amennyiben ez nem történik meg, szétszedheti a lakást, szökhet, bosszúságot okozhat, stb. Ne felejtsd el, hogy eredeti környezetében egész nap terelt a pásztor parancsait figyelte. Én mindenképpen kezdenék vele valami kutyás sportot is pl. agility, terelés, flyball stb.
2012. okt. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát meggondoltam magam, végig gondoltam és tényleg ez a kutyus inkább terelésre való vagy agilty-re és az meg nem az én világom...:))

esetleg tudnátok ajánlani más kutya fajtát?nagy vagy közepes termetűt, okosat?:))

köszi előre

2012. okt. 23. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is colliem van plusz két keverékkel és nagyon jól megvannak.az enyém nagyon gyorsan tanul,már 2 hónapos korában ült,feküdt,most már lassan 2 éves és póráz nélkül simán sétál,visszahozza a labdát...teljesen amatőr vagyok tanításban de egy ki jutalom falat ellenében bármit megtanul!abszolult ajánlani tudom hogyha tudod mozgatni!
2012. dec. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!