Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbontott tápot lehetséges...

Megbontott tápot lehetséges eladni?

Figyelt kérdés
Megveszik? Tápváltás miatt rajtam maradt és nem tudom h mit csinálhatnék vele, de elég drágán vettem, nem akarom kidobni.
2012. okt. 22. 09:51
 1/9 anonim válasza:
Akkor add oda a szomszédnak, de én az biztos hogy nem venném meg!!
2012. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy bárki megvenné, bár persze megpróbálhatod. Ha a nyakadon marad, add egy menhelynek.
2012. okt. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem idegen nem fog venni bontott tápot! Ismerősöket kérdezgess esetleg szomszédot! Egyszer amikor anyákon maradt 2x15kg acana (nem vagyok benne biztos h az a márka) vettek hozzá vagy 3x 15kg morzsit vagy chappit (olcsó gagyi valamit:D) összekeverték és odaadták egy menhelynek!
2012. okt. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben odaadnám egy menhelynek. Legalább jótékonykodsz is:)
2012. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Royal Caninról van szó, jótékonykodni némileg olcsóbb táppal is tudnék :)
2012. okt. 22. 11:03
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
adj fel egy hirdetést, vagy pedig keverd össze a mostani táppal 3:1 arányban, és szépen lassan lefogy. szerintem van aki megveszi, csak jó árat mondj rá. nem olcsó táp, miért kéne elajándékozni.
2012. okt. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Például mert létezik emberség is:) Na mindegy, ha nem akarod, hát nem, én mindenesetre tuti nem vennék megbontott tápot, ki tudja, lehet valami olcsót kevertél bele.
2012. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Minden tápszeme egyforma a royalnak, és egyedi nehéz lenne belekeverni...de már vannak érdeklődők, már tárgytalan a kérdés...
2012. okt. 22. 13:29
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor lehet jótékonykodni, ha az ember megengedheti magának anyagilag. Ha kérdező is tele lenne, akkor nyilván nem érdekelné mi lesz vele. a mai világba nem kéne elvárni mindenkitől, hogy adakozzon, és ráadásul nem lenézni ha nem teszi.
2012. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!