Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én miért nem találok az utcán...

Én miért nem találok az utcán 1 kutyát se, nem tudom befogni?

Figyelt kérdés
mindenki sok kutyát talál,örökbefogadásig az övé.
2012. okt. 23. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem nagy élvezet azért kutyát találni, meg ideiglenes befogadónak lenni...

Mi most másodszor vagyunk ideiglenes befogadói talált kiskutyának (kb. 5 hetes). Éjszakánként alig alszom, mert a kölyök rohangál, játszik, a bent alvó kutyánkat piszkálja (így ő sem alszik jól) a másik kutyánk pedig miatta nem jöhetett be házba már egy hete a méretei miatt (pusztán játékból agyontaposná). Nappal meg aztán fél óránként takarítom utána a pisit, kakit. Normális gazdát találni meg már-már reménytelen vállalkozásnak tűnik. Eszméletlen sok hülye kérdést tesznek fel...

2012. okt. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm első válaszolok nem jó,de megértelek nagyon.
2012. okt. 23. 11:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz találnod, hogy ideiglenes befogadó lehess. Sőt jobb is, ha nem talált kutya, hiszen ha talált kutyát ideiglenesezel, annak jó eséllyel minden költségét neked kell viselned, míg ha valamelyik szervezettől vállalsz ideiglenes kutyát, akkor azért az állatorvosi költségeket állja a szervezet.
2012. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Középiskolásan sétáltam haza, és mellém szegődőt 2 kutya
2012. okt. 23. 11:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
jaj inkább ne találj egyetlen gazdátlan ebet. Bezzeg én, akinek van kutyája és nem tudom megoldani a befogást, mégis minden sarkon egy kóborló kutyába botlok. Sajnos ez van, de egyre kevesebb lenne az jobb lenne
2012. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyere el Miskolcra...:-(
2012. dec. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. sok kutya van az utcán,és én , ritkán látok
2012. dec. 10. 13:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is csak egyszer találtam most ő a kutyusom de nem tudok vele eleget foglalkozni az a baj...
2013. febr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2013. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!