Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen oldalt tudtok ajánlani,...

Milyen oldalt tudtok ajánlani, ahol minden le van írva a shar pei kutyákról?

Figyelt kérdés
Szeretnénk venni egy shar pei kutyust, csak előtte szerencsés lenne tájékozódni. A neten nem találtam olyan oldalt ahol minden részletesen le lenne írva, sok helyen más-más van. Tudnátok ajánlani egy megbízható oldalt?
2012. okt. 23. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Shar Peit csak akkor vegyél ha sok pénzed van!


Rengeteget kell plasztikázni a szemét, száját, sok fajtabetegsége van mint pl. a középfülgyulladás..


Most ennyi jutott eszembe hirtelen. Van egy ismerősömnek egy shar peije de nem tudja megmondani h 10 év alatt hány műtéte volt. Valamint a bőre könnyen ekcémás lesz törölgetni és hintőporozni kell naponta a bőre között..


Jól gondold át:)

2012. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Frody ***** válasza:
Nekem 3 sharpei-om van,de semmi gond nincs velük.Igaz,a fülüket rendszeresen kell takarítani.Ha jó helyről veszed a kutyust,akkor nem lehet baj a szemével,mert azt még pici kölyökkorában-2-5hetes meg kell csináltatni,és nem lehet semmilyen bőrbetegsége.8 éve tenyésztek sharpei-kat,de nálam soha semmi gond nem volt-kivéve a szemük,de az természetesen 2 hetes koruktól kezelve van.Most is van 6 gyönyörű kölyköm-változó színben.Ha érdekel még valami,írj privátra.
2012. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Csivibaba ***** válasza:

Szia!

Azért szerintem annyira nem rettenetes ez a fajta... :-)

Mindenképpen jó helyről vegyél kutyát. Nem biztos, hogy attól még, hogy törzskönyves a kutya, esetleg ,,nagy neve,, van a tenyésztőnek, attól még Te egészséges kutyát kapsz. Nézz meg több tenyésztőt, több almot...

Nekem egy shar pei-emnek sem kellett hintőporozni(sem mással kezelni) a szőrét-bőrét. A szemük pici korukban egyszer varrva lett( nem is mindegyiknek) és onnantól kezdve nem volt semmi gond velük. Ha gondolod szívesen segítek még, ha tudok.

2012. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat,átgondolom természetesen ezt a dolgot. azt meg tudnátok mondani, hogy árban egy ilyen kutya mennyi lehet?
2012. okt. 25. 14:44
 5/6 Frody ***** válasza:
Kb.130-150 Euro.
2012. okt. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csivibaba ***** válasza:
Szerintem árat azért nem ilyen könnyű meghatározni... Sok mindentől függ.
2012. okt. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!