Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy kölyökkutyá...

Mennyibe kerül egy kölyökkutyát kötelező oltásokkal ellátni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Átlagosan 20ezer forint körülre jön ki, ebben a féreghajtás is benne van kb.

Ne feledkezz meg az élősködők elleni védelemről sem!

2012. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát az én oltási könyvem úgy néz ki, hogy 6,8,10,12 hetesen kapott parvo,kombi,parvo,kombi, 4hónaposan újra kombinált 5 hónaposan veszetség elleni 6 hónaposan újra kombinált 11hónaposan veszetség és 12 hónaposan újra kombinált!


(tudom, hogy rengeteg de lehúzott az állatorvos:D)

2012. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán számolhatsz 30 ezerrel!
2012. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

attól függ mennyiért olt a doki...

én 3 kombit adatok a kicsiknek + a két veszettségi

és a kombit 1 évesen megismétlem.

Ahova én járok ott 3000.-ft/oltás.

A féreghajtót nem számolom mert mindig van otthon és azt havi, két havi rendszerességgel adom :-)

2012. okt. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A féreg hajtót tudtommal fél évente tanácsos adni.

Van 4 olyan oltás, ami nem kötelező, ezt a kölyök kutyáknak adják, az elsőt ebből a 4-ből, már az eladónál meg kell, hogy kapja, HA kapott. Amúgy csak 1 kötelező van a veszettség, amit 3 hónapos kora után megkaphat, DE ha kapott kölyök oltásokat akkor azok után jön. Nem szeretnék kötözködni, de nálunk minden kutyánknál, így volt. A kölyök oltásokat 2-3 hetente kell megkapnia, ami nálunk 3500 Ft volt, és nem kellett féreghajtót vennem külön, mert már benne volt, sőt bolha irtót is kapott a kicsi.

2012. okt. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!