Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történt a zalaegerszegi...

Mi történt a zalaegerszegi világbajnokságon?

Figyelt kérdés
Az FCI honlapján olvasható egy közlemény, miszerint teljes mértékben elítélik az olyasfajta kegyetlenséget, mint ami a kiállítás alatt történt, de a neten nem találtam semmit, hogy mi történt.

2012. okt. 24. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd az oldalt ? Én egyébként nem tudok semmi olyan dologról, ami miatt ilyet írnának ki. Több barátom is ott volt végig és nem említettek semmit, nem tudom mire utalhat a kiírás.
2012. okt. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy munkakutya vb volt nem kiállítás.
2012. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

[link]


"In the light of a serious incident that took place in Zalaegerszeg (Hungary) during the training session on the occasion of the 2012 FCI World Championships for Utility Dogs (from 20 until 23rd of September 2012), the FCI and its General Committee have agreed with the disqualification pronounced by the FCI Commission for Utility Dogs against the author of the very unfortunate and unacceptable behaviour. According to its mission statements, the FCI wishes to reiterate its firm opposition against any dog cruelty and any person committing such abuses will be penalized."

2012. okt. 24. 18:44
 4/13 anonim ***** válasza:
2012. okt. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a belinkelt videóról van szó. (Zárójelben csak annyit tennék hozzá, hogy teljes mértékben elítélem a videón látható viselkedést, mint minden épp eszű ember, de ha figyelmesen nézi az ember akkor azt is észreveszi, hogy a hangsáv úgy van alávágva, ugyanaz a hang ismétlődik végig...)


[link]

2012. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez elég durva volt. Ez a módszer több sebből is vérzik értelmét sem látom hogy miért így "tanítja" a kutyát, én is használok pálcát na de nem így...
2012. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na így már érthető, köszi. Erről a véglényről inkább nem nyilatkoznék...
2012. okt. 24. 19:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez azért durva...Ráadásul nem egy olyan kutyát "tanít" így, ami a butaságáról, vagy figyelmetlenségéről, makacsságáról híres. Nem értem ezt a módszert, de az ilyen videók kihoznak a sodromból. A p.öcsére szívesen rávernék párszor azzal a pálcával..
2012. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Szilvi & Argos ***** válasza:

Itt alapból a büntetés időzítésével is baj van, hiszen akkor is csapkodta pálcával, mikor tökéletesen menetelt a kutya!!! Az meg, hogy a segédnél így megcsapkodna a kutyát, brutális...

De a kutyának szuper idegrendszere van, ha ennyi indulatos büntetés-bántalmazás után is lelkesen-pontosan dolgozott :)


Nekem csak az nem világos, hogy ez Zalaegerszegen készült a tréning alatt, vagy pedig még korábban???

2012. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ez még előtte volt, csak Zalaegerszegen is ki lett zárva sportszerűtlen viselkedésért, valamint ha jól vagyok informálva az adott országban el is lett tiltva a kutyázástól az ember.
2012. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!