Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám rángat séta közben...

Kutyám rángat séta közben ilyenkor megbillentem a lábát és jön szépen percekig mellettem majd újra húz. Baj ha ilyet teszek?

Figyelt kérdés
Láttam az egyik kutyástól, hogy ha húz a kutyája maga mellé húzza majd a lábával a kutya első lábához billent,kigáncsolja.Olyankor szépen tud a kutyája menni én is ezt kipróbáltam de sokan azt mondták ne rúgjam a kutyám más módszerrel érjem el a szép lassú nem húzás.
2012. okt. 25. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokkal hatásosabb hogy, ha amint megelőz megfordulsz. És rántasz rajta egy kicsit. Ezt addig ismételgesd amíg nem előz meg. Ekkor ne a séta hossza vagy távja legyen a fontos hanem az hogy ezt megtanulja a kutya. Egyik kutya másik nem. ben van ilyen rész ahol a Korom Gábor mutatja hogy kell érdemes előbb megnézni mint látatlanba elkezdeni. Aszem az első 3részből valamelyik ahol a hanoveri véreb van :)
2012. okt. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges kigáncsolni, főleg akkor, amikor már a jó pozícióban van. Gondold el, visszahúzza oda, ahol lennie kell, majd jutalomból kigáncsolja érte. Csoda, ha nem tanulja meg a kutya? Mert nem tanulta meg; ha tudná már, mi a lényeg, soha nem láthattad volna ezt a technikát, mert nem lenne rá szükség.
2012. okt. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!