Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretném megtanítani az...

Szeretném megtanítani az amstaffomnak azt, hogy meghajoljon, de nemmegy, mindig lefekszik a hátára és szegyelli magát. Egyszer sikerult, de azt is olyan benán. Klikkerrel csinálom. Hogy mutassam meg neki?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
töltsd le a netről a 101 kutyatrükk című könyvet.
2012. okt. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Arra akarod megtanítani, hogy meghajoljon előtted? :D
2012. okt. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen, mert az olyan szep, csak kiverett mert nem és nemcsinálja.xD
2012. okt. 25. 11:20
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld elkapással. Klikkelj a felkelés utáni nyújtózkodásea, vagy ha szokott pucsítva játszani hívni, akkor arra is.


Aztán ha sokszor elkaptad, akkor már esélyesebb, hogy felajánlja formálásnál is :)

2012. okt. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy leraktam a földre a kezem (mintha fektetést kérnék tőle), de közben a 'hajol' szót mondtam és a hasa alá beraktam a másik kezem, hogy a hátsó felét ne tudja lerakni. Először erre rádicsértem, majd elkezdtem kivenni a kezem a hasa alól.
2012. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na ezzel én is szenvedtem, fogtam a klikkert, kajával a mellkasához húztam a fejét, próbáltam ezerszer, mindig vagy lefeküdt, vagy nem csinálta, mert nem értette, egyszerűen nem akart neki leesni. Aztán egyszer nagyon bepörgött labdázásnál, és ezerrel csinálta ezt a játékra hívást, na arra kapott labdát, utána meg ugráltam előtte, kicsit utánozva ezt a mozdulatot, megint csinálta, megint kapott labdát, azóta érti és csinálja. Néha ugyan kombinálja a szégyeld magaddal, de ennyi belefér :D Meg szerintem el is fogja hagyni.
2012. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én próbálltam vele a nyútózkodásnál, mindig megdícsértem, aztán meg mindig nyútózott, de parancsra nem csinálja.....Játéknál, meg nemfigyel úgy oda, mert teljes gozzel a játékra és rám figyel...De hát csak sikerul már...hehe Még csak ma kezdtuk el, úgyhogy ráérek....Koszike nektek.
2012. okt. 25. 17:44
 8/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
Én is az 5. válaszoló által írt módszerrel tanítottam meg a kutyámnak...teljesen jól működik csak vezényszóra is távolabbról és nem vette rossz néven a kézzel való segítséget :)
2012. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már most jobb, mert bent van már, és mindig felkeltem, és nyújtozik, akkor mindid mondom neki, megdicsérem, hehe, megyen neki, csak ha nemakar nyújtozni, akkor meg nemcsinálja....xD
2012. okt. 27. 22:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nem kétszer kell neki elmondani, hogy megtanulja, mondogasd csak kitartóan egy-két hétig, mire megpróbálod elvárni. Türelem :)
2012. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!