Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem érzitek úgy néha, hogy a...

Nem érzitek úgy néha, hogy a kutyátok/macskátok okosabb némelyik embernél?

Figyelt kérdés
Nem vagyok embergyűlölő vagy ilyesmi, de egyre többször érzem azt, hogy a kutyám rátesz sok emberre. Pl ma történt, hogy találkoztunk egy utcánkban lakó ismerőssel, aki azt állítja még nem látta a kutyámat. Pedig már 5 hónapos. Mindegy is, nem ez a lényeg. A nő elkezdi a kutyámat tutujgatni, és ráncigálni a pofáját, mint amikor a nagymamák megcsipkedik az unokájuk arcát. Gügyögött a kutyámnak, közben csipkedte az arcát. Majd amikor továbbindult, a kutyám kb olyan fejet vágott, hogy: "Ez nem normális." A szomszédom pedig meg van győződve arról, hogy beagle-je van, amikor nem is. Hiába mondja neki az állatorvos, vagy bárki más, hogy az nem beagle, hanem basset hound, nem fogja fel. Most majd kapok olyan válaszokat, hogy örüljek, hogy nincs ennél nagyobb problémám. Közlöm, hogy van, de némelyik ember, akivel napi szinten érintkezem, találkozom, olyan szinten buta, hogy az már fáj.
2012. okt. 25. 19:03
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Hát ez jó :D Igazad van, néhány ember nagyon primitív vagy én már nem is tudom milyen jelzőt mondanék, de azért az ember a legfejlettebb ;) :D
2012. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

van 3 macskám, és tényleg okosak.

de nem lehet össze hasonlítani,az embert az állattal. két külön világ,eltérő fejlettségi szinten

de tény,hogy többre becsülöm,tisztelem a macskáimat jó pár embernél!

de az ilyet társaságban nem hangoztatnam:D lehet kineznenek

15L

2012. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Dehogynem! Amikor belenézek a nagy, értelmes és meleg barna szemeibe, akkor süt belőle az intelligencia...gyakran az, hogy "hülye vagy, ezt nekem mondod, komolyan gondolod?" :)))
2012. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egészen biztos vagyok benne, hogy egy csomó dolog, amit a kutyám tud, meghaladja néhány ember értelmi képességeit. Arról nem is beszélve, hogy a kutyák legalább mindig tisztességesek, amit embertársainkról igencsak nehéz őszintén kijelenteni, tisztelet a ritka kivételnek.
2012. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kedves második. Persze, nem arról van szó, hogy többre tartanám a kutyát egy embernél, csak néha komolyan elgondolkodom, hogy sokaknak ha nem lenne emberi kinézete, akkor intelligencia szintjén halnak titulálnám. Meg sok ember képtelen a tisztességre, hűségre és szeretetre, ami nagyon sajnálatos dolog. Látom nem csak én vagyok így. :)
2012. okt. 25. 19:22
 6/18 anonim ***** válasza:

A kutyám okosabb sok embernél,ezt biztosan tudom,nem érzem,tudom. :)

És nem csak az én kutyám okosabb,hanem szinte bármelyik.

2012. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A kutyák nagyon okos állatok, a cicák kevésbé.

Tehát én is ki merem jelenteni, hogy a kutyám okosabb, mint egy pár ember!

Olyan értelmesen tud rám nézni, mikor beszélek hozzá, hogy várom, hogy megszólaljon.

2012. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem érzek ilyet, az én macskám tök nyomi. Gyanútlanul kilépek a szobából és igy lesből nekitámad a lábamnak, gondolom ilyenkor azt képzeli magáról hogy ő ilyen nagy vadász vagy ilyesmi.
2012. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Maximálisan egyetértek veled.A legjobb barátom a kutyusom,de nem azért,mert egy lúzer lennék vagy ilyesmi.Rengeteg jó barátom,ismerősöm,stb van.De amikor felbasz az emberi idiótaság,akkor egyszerűen csak eltöltök egy kis időt a kutyámmal,és máris rájövök,hogy tényleg több esze van jópár emberi lénynél.Sokszor szinte látom a kutyámon,ahogy lenéz pár idiótát..:)

Egyébként van is egy ilyen idézet.'Minél több embert ismerek meg,annál jobban szeretem a kutyámat' ez lényegében erről szól :)

2012. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
red4me.. Te valami hatalmas tag vagy! :D:D:D Mindig nagyokat nevetek!
2012. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!