Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 vagy 2 labradorom legyen,...

1 vagy 2 labradorom legyen, és miért?

Figyelt kérdés
tetszik nekem 1 idős menhelyes szukak everék,Bella,akibe szerelmes lettem neme ő kel
2012. okt. 25. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre szerintem elég 1. Ha már az megszokott, megnevelted, hallgat rád akkor 2-3 év múlva jöhet a következő.
2012. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
leírnád érthetően?
2012. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyi legyen, amennyit el tudsz és akarsz látni tisztességgel. Egyszerre szerintem elég egy, a beszoktatás sosem egyszerű hadművelet, idő kell, mire összeszoktok, akkor jöhet a másik is, ha még mindig úgy érzed, hogy túl sok a szabadidőd meg a felesleges pénzed.
2012. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elég egy. Tapasztalatból írom. Anno én is három kölyköt hoztam el, testvéreket, az idős néni rám beszélte az összes kölyköt. Na mindegy, nem az ellátással volt gond, hanem hogy rettentő rosszak voltak, és nem tudtam igazán elmélyíteni a kapcsolatomat egyikkel sem. Ha pl. egyhez akartam odamenni, mind a hárman ugrottak. Most csak egy van meg, a kettő már másnál van, egy a tanyámon egy meg a nagyszülőknél. Azóta sokkal nyugodtabb ez ami nálam van miota maga van
2012. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van 1 menhelyes labrador keverék szuka,aki tetszik nekem.Őt akarom megszerezni,és a neve:Bella.
2012. okt. 25. 20:55
 6/9 anonim ***** válasza:
És ha őt akarod, akkor minek kéne másik. Egy öreg kutya szeretné nyugalomban leélni a hátralévő életét. Ha nem vagy tapasztalt kutyatartó, akkor mindenképpen elég egy. Ha viszont tapasztaltabb vagy és el tudsz látni két kutyát és szeretnél is kettőt akkor öreg kutyához nem nagyon ajánlom a kölyök kutyát, mert annak játék kell.
2013. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, egy kutyáról beszélsz, hol a másik? Talán van már egy otthon?
2013. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha még nincs egy sem, akkor mindenképp csak egyet, és majd egy év múlva kérdezd meg magadtól, hogy tényleg kell-e neked mégegy... én marhára kiábrándultam ebből a fajtából. Persze izlések és pofonok, de akkor is óvatosan.... hátha neked sem ez a fajta a megfelelő.
2013. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És akkor hogy jön ide hogy: 1 v 2????
2013. febr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!