Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kínai kopaszkutya jó tenyészet...

Kínai kopaszkutya jó tenyészetből hobbi célra nagyjából milyen árban van?

Figyelt kérdés
Egyelőre nem tudok venni, csak álmodozom, ezért nem is veszem fel a kapcsolatot tenyésztőkkel, de addig is jó lenne tudni, hogy aranyárban van-e, vagy csak kb. mint a többi fajta, hogy egyáltalán merjek-e álmodozni róla :)

2012. okt. 25. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha engem kérdezel, aranyárban van :)

Csak abból kiindulva, hogy nincs túl sok tenyészet - tudtommal. Szerintem 200eFt-tól felfele..

2012. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudok most költözés miatt eladó növendék szukákat, ha érdekelne, jó helyről.

Biztosan meg tudtok egyezni.

Amúgy függ az ár attól, hogy kopasz, vagy szőrös változatot szeretnél-e.

A powderek olcsóbbak, sőt, társtulajdonba is adnak most párat.

2012. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, a Face-n megtalálod a növendékeket:

Szabina Freidinger tette közzé tegnap.

2012. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2012. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de egyelőre kidobnának vele együtt itthonról, legkorábban jövőre lehet róla szó sajnos, ha bejönnek a számításaim :) Egyébként pont olyan barackra vágyom, ami ott figyel a képen jobbra, ölni tudnék ezért a színért... :)
2012. okt. 25. 20:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna, hogy én valaha ilyet mondok (nekem alapból nem tetszenek a kínai kopasz kutyik), de ők nagyon szépek!
2012. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, gyönyörűek, fáj is a szívem értük... :) Amúgy én sem gondoltam volna, hogy beléjük szeretek, alapvetően amstaff, argentin dog, szóval kockafej párti vagyok, meg sokáig úgy voltam vele, hogy amihez le kell hajolni, az nem is kutya, de hát amint megláttam egy kopaszt élőben, elvesztem :)
2012. okt. 25. 20:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Elhiszem :)

Tényleg nagyon szépek. Én élőben nem láttam még, csak TV-ben, de ők nagyon csúnyák voltak.

2012. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem a púderpamacsok a szívem csücskei:) de akár kopasz, akár szőrös, én imádom a kecsességüket <3
2012. okt. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Drága egy állat, mert nagyon ritka, ennek ellenére, hogy a világ egyik legősibb kutyafajtájáról van szó. A kopasz egyedek - melyek igazából nem teljesen kopaszok, mert a fejükön és a mancsukon meg a farkukon is van szőr - a borsosabb árúak, addig a szőrősek (púderpamacs) az olcsóbbak.
2012. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!