Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyának van egy fehér...

A kutyának van egy fehér szőnyege, ahogy összetappancsolja ugye bekoszolódik. Időnként (pár naponta talán) mégis látok rajta kisebb (kb. olyan poháralj. :D) mérektú fehér foltot. Az lehetséges, hogy pisifolt? Vagy mi lehet az?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább sperma mint pisi...
2012. okt. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy bekapja és rágicsálja azt a részt (mint valami plüss játékot), és ettől kitisztul?
2012. okt. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi hogy írtatok. Nem tudom..., de eléggé megijedtem, mert állandóan gond van vele... Meg amitől még nagyon félek az az, hogy a leendő kutyánk, aki remélhetőleg hamarosan itt lesz, eltanulja tőle ezt az odapisilős dolgot, ha az az. Lehet, hogy ez idióta gondolat,de nagyon félek ettől....

Lány kutya egyébként.

2012. okt. 26. 09:26
 4/5 anonim ***** válasza:
A vizelet inkább sárgásra színez.
2012. okt. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem jön váladék a pérájából?
2012. okt. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!