Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Nanook...

Mi a véleményetek a Nanook Szibériai Husky kennelről?

Figyelt kérdés

[link]


Mennyibe kerülhet egy kiskutya? Adna el külföldre olyannak aki még csak most kezdené a tenyésztést,kiállitásokat?



2012. okt. 26. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Ő az egyik legjobb tenyésztő a fajtában a világon. Nem, nem hiszem, hogy név nélkül neked igazán jó kutyát adna. Mondjuk ő is az a kategória, ahol boldog lehet az ember, ha szóba állnak vele és egy akármilyen kutyát kap. Az ára 1500 dollár felett lenne az biztos, lehet, hogy 2000 is, plusz ugye a szállítás. Szerintem vegyél inkább itthonról kölyköt, nagyon jó tenyésztők vannak az országban. Az ő kenneléből egyébként van már kutya itthon a Nordica kennelben, szerintem alom is lesz majd tőle. Náluk sem lesz nagyon olcsó egy kölyök, de legalább elég jó esély van egy tényleg jó minőségű kölyökre, ha meg tudod győzni róla Teodórát, hogy jó gazdi lennél.
2012. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Én is a Nordicát ajánlom.

De ha mindenféleképpen külföldről akarsz venni akkor a "Snowmist" kennelt ajánlom...

2012. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2012. okt. 28. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!