Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkim oltási könyvében van...

A yorkim oltási könyvében van egy tenyésztő neve és címe de nem találok a neten semmi arra utalót h tenyésztő (? )

Figyelt kérdés
És ha rákeresek semmit se találok csak a hirdetéseket arra a házra ami címként meg van adva az oltási könvben(én egy ismerősömtől kaptam ajándékba a kutyust) ez miért lehet?

2012. okt. 26. 12:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

úgy, hogy valószínűleg nem tenyésztő...

kölyökként kaptad? mert ezek szerint szaporítótól van, így pedig különösen oda kell figyelni az alapimmunizálására.

2012. okt. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igen kölyök még most is 5 hónapos
2012. okt. 26. 12:19
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Oltási könyve minden kutyának van. Ha egy kutya tenyésztőtől van, akkor törzskönyve is kell, hogy legyen. Hivatalosan csak azzal lehet bizonyítani, hogy fajtatiszta.
2012. okt. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Csivibaba ***** válasza:
100%

Mert a kutyát nem tenyésztőtől vetted. Azért van az odaírva, hogy ,,Tenyésztő,, mert ezt sokan megeszik, és jóhiszeműen megveszik a kutyát. Egy szaporítótól. Nem akarlak riogatni, de ne lepődj meg, ha nem fajtatiszta, vagy esetleg beteg lesz a kutyád... Nem ez lenne az első eset.

Egyébként egyre több esetben már a törzskönyv ,,biztosíték,, de ez már egy másik téma...

2012. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mégegyszer leírom nem vettem hanem kaptam..és törzskönyve nincs.. de nem én vettem:)
2012. okt. 26. 12:45
 6/16 Csivibaba ***** válasza:
100%
Akkor helyettesítsd a ,,vetted,, szót ,,kaptad,,-ra... A lényege ugyanaz annak, amit leírtam...
2012. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha kaptad akkor eléggé sóherkedett az ismerősöd. Vett neked egy óccsó Yorkit. Egy szaporítótól. "Szép ajándék."
2012. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem ugy ajándékba... hanem ingyen költözés miatt adta nekem... szal szó sincs sóherkedésről.....
2012. okt. 26. 13:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi. Szeresd őt nagyon, kívánom, hogy legyen egészséges, és a többivel most már ne törődj.
2012. okt. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen:) és én nagyon szeretem őt:):)
2012. okt. 26. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!