Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Chappi száraz kutyatáp megvált...

Lillus* kérdése:

Chappi száraz kutyatáp megváltozott?

Figyelt kérdés
Régóta zöldséges-baromfis "sárga" chappit veszek a kutyámnak. régebben volt benne puha husos falatka amit már kisporolnak belőle. Sajnos ma egy másik felfedezést tettem már a narancs és zöld szinű zöldséges falatkák helyett csak piros van meg a barna csont alaku. miért nem lehet a megszokott minőség miért kell mindenből kisporolni a jót?
2012. okt. 26. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
jót? Hehehe, ne nevettess már! A chappi mikor volt jó? Elég szomorú, h a kutyád ehhez a minőséghez van szokva :S
2012. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

nehogy elhidd, hogy azért volt színes, mert zöldséges falatkák voltak benne, színezék miatt volt más színű.

Chappi egy hulladék, nézd meg az összetételét, hús még csak nyomokban sem tartalmaz.

2012. okt. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom hogy megváltozott-e.

Mi mindig változatosan etetjük az ebet.

Ha husit akarsz neki adni, akkor vegyél nagy kiszerelésű konzervet, az olcsóbb. Keverd össze a száraz tápot, meg a konzervet. És így jóllakik a kutyus.:)

2012. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Csivibaba ***** válasza:
92%

Nem hiszem, hogy megváltozott. Ugyanolyan sz*r, mint eddig... :-)

Mellesleg nem javaslom a konzervet. Pláne nem hús gyanánt. Ha húst akarsz neki adni, akkor vegyél húst.

2012. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Akkor a vizet meg el is lehet előle venni, mert a konzerv meg víz és némi hulladék összekeverve. A jó konzerv ott kezdődik, ha KICSI kiszerelés 500 Ft, minimum. Nem az 1250 g-os 200-ért....
2012. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bamboochatheone ***** válasza:
24%
Persze etessed a kutyádat aranyszálas táppal aminek kilója legalább 5000 forint!!!! Azalatt nem is lesz még csak kutyaformája se!!! Ezt mindig vedd figyelembe!! Érdekes hogy a mi kutyánk maradékon él és boldog és egészséges.
2012. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Csivibaba ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy 5000ft-os táppal kell etetni... Az összetétele a lényeg, nem a neve... Egyébként a ,,maradék,, sokkal jobb ezeknél. A konzervnél is, véleményem szerint. Ha ,,maradékot,, kap a kutya, akkor azt tudod neki úgy adni, hogy változatos legyen.
2012. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az én kutyusom mindent megeszik nem válogat általába maradékot kap mert mindenki konyhán dolgozik a családba szval jut neki, ha meg nem akkor kap konzervet de hiába vettem neki a drágát nem ettem meg csak a CBA-s marha ill baromfi konzervet. száraz tápot meg azért adok neki hogy ropogtasson kicsinek pedigree juniort evett utána váltottunk a chappire de mást nem eszik meg már próbáltam. pedigree jutalomfalatot mindet szokott kapni de legjobban a pockets a kedvence, meg a kutyacsoki :). szval nem éhezik kap hust meg mindenféle mást ami itthon van. a száraztáp csak "csemege".
2012. okt. 26. 15:18
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
azért eszi meg ezeket a szar tápokat mert ezeket a gyártási sor utolsó lépéseként megpermetezik zsírral és ezt imádják a kutyák. A minőségi kutyatáp meg nincs megszórva.
2012. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!