Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusomat el ütötte egy...

A kutyusomat el ütötte egy autó nagyon hiányzik mit tegyek?

Figyelt kérdés
Győrben lakott Ady városban nagyon aranyos "volt" . először elszakadt a póráz ,majd át futott az úttesten hátra nézett és úgy gondolta hogy igen messze van a gazdi vissza fordult és át futott majd nekiment egy autónak .Olyan kis aranyos volt "-Istenem miért vitted el, ? "az óta mindenkis sír .Ma haza kellett mennem iskolából mert annyira hiányzik .

2012. okt. 26. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Vegyél egy macskát.
2012. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a kutyusodat!:(

Sajnos nem sokat tudsz tenni már. Valahogy "el kell felejtened" (nem szó szerint) csak a jó dolgokra kell emlékezni ès..

Nemrég velem is ez volt: az egyik kutyusunk elpusztult, a másik elszökött, a harmadik pedig depis lett miatta. Ez 2hónap alatt történt...Már több mint fél év eltelt de még mindig hiányoznak.

Nekem könnyebb volt úgy feldolgozni hogy a másik 2 kutyám mellettem volt.

Hidd el ha sírsz már nem lesz jobb sajnos semmivel. Nem sokkal később kaptam egy ugyan olyan kutyust...eléggé elhamarkodták a szüleim. Viszont miatta mindent másképp látok, segített nekem nagyon sokat és arra gondolok ha nem ment volna el a kutyusunk a mostani sem kapott volna új lehetőséget.

Menny sok fele barátokkal itt az őszi szünet, ők segítenek neked.:)

Elég értelmetlen lett de remélem nagyjából érted.

Részvétem még 1-szer. 13/L

2012. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos feltámasztani már nem tudod ezt így akarta a jóisten.Szegényről emlékezz, a jó dolgokat pörgesd vissza, és ha eljön az ideje vegyél magadhoz egy másik kutyust. És az aranyszabály:okulj és tanítsd meg biztonsággal sétálni, ne szaladjon el mellőled, mindig melletted maradjon séta alatt.
2012. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!