Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítséget kérnék boxeres...

Segítséget kérnék boxeres gazdiktól. Keveset eszik a boxerem mivel próbálkozzak még?

Figyelt kérdés
Milyen tápot tudnátok ajánlani amit tuti hogy megeszik már 6 felét kipróbáltunk ; pl: select gold ,belcando, happy dog , flatazor, valamien holland tápot, most royal canin boxer juniort vettünk neki de ezt is csak ímmel ámmal eszi úgy mint a többit van hogy kétszer de inkább csak egyszer eszik egy keveset. Már a húslevestől kezdve a farháton át mindent adtam de az se jött be.Most 5 hónapos és 55 cm a marmagassága és 22.5 kg .Szerintetek ez jó vagy kevés ?
2012. okt. 26. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kellően kimozgatott, egészséges kutya megeszi az ajánlott adagját. Ne váltogasd össze-vissza az ételt. Egy félét adjál neki. Elé teszed. 10 perc múlva elveszed. A következő etetésnél ismétlés. Napközben semmi nasi.
2012. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kertes hazban lakun van jó nagy kert ahol sokat játszunk és minden nap kétszer van séta és a dunaparton póráz nélküli szaladgálás így fölösleges energiája nincs.Már elvettem elölle de így sem eszik orvosilag semmi baja.Egészséges.
2012. okt. 26. 15:58
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

vidd el orvoshoz! :D

amúgy én úgy vagyok vele, hogy ha éhes lesz úgyis megeszi (persze, ha nincs semmi baja amit orvosnak kell kezelnie)

nem hülye a kutya, ha tudja, hogy ott a tálba a kajája és nem kap másikat mert csak az van akkor úgy is megeszi ha már éhes lesz!

2012. okt. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 sippara ***** válasza:
Odaadod, ha elfordul, ott hagyja, máshová figyel, de LEGKÉSŐBB 10 perc múlva elveszed. Ha nem evett semmit, akkor nem evett. Max egy hét alatt megtanulja, hogy vagy megeszi, vagy nem eszik másnapig.
2012. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó súlyban van egy ennyi idős boxerhez képest.

A royal boxer tápja nagyon gabona túlsúlyos és ehhez képest drága is, én nem javasolnám. Inkább a brit care-t, taste of the wild-ot, vagy a cibaut mondanám. Utóbbit barátnőm eteti, nagyon szépen néz ki tőle a kutyája, szintén boxer és korban is hasonló.

2012. okt. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat .De már próbáltuk ezeket a dolgokat de megpróbálom megint.
2012. okt. 26. 18:18
 7/11 anonim ***** válasza:

Tegyél fel róla egy képet (kepfeltoltes.hu-t használhatod), de így számok alapján szerintem is jó súlyban van. Nem is kell elhízlalni.

Konkrétan hogy zajlik nálatok az etetés? Írd le onnan kezdve, hogy eldöntöd, hogy most mész kutyát etetni.

2012. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha orvos nem mondja hogy baja van. Akkor a te hibád hogy nem eszik. Én is sokat szórakoztam vele anno főztem rá húst ez-azt. Már nem érdekel ha nem eszik nem eszik. Lerakod elé a tápot. Ha nem nyúl hozzá elveszed, ha eszik belőle de felemeli a fejét és más irányba néz elveszed tőle.. Ha 1hétig nem eszik akkor 1hétig nem eszik. Nálam az összes kutyánál bejött ez. Napi kétszer tedd le elé a tálat ne töbször.


DE EZT CSAK AKKOR HA DOKI AZT MONDTA HOGY NINCS BAJA.

2012. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves Akumi!

Reggel 7 körül megyünk és sétálunk egy jót, ( egy másfél órát ) utána van egy 3/4 órás pihenés utána adom neki a reggelit úgy hogy elültetem arra a helyre ahol enni szokott elé rakom és mondom neki hogy az övé megteheti délben ugyan így játék után este szintén úgy mint a reggelinél.

2012. okt. 26. 21:15
 10/11 A kérdező kommentje:
Akumi tettem fel képet.
2012. okt. 26. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!