Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyának lehet disznóbelsőss...

A kutyának lehet disznóbelsősséget adni?

Figyelt kérdés

Hallottam valamit,hogy talán húst nem lehet nekik nyersen adni, de például disznó vesét?


(Nem kell lebaszni, nem tudom ezért kérdezem, csak nem akarok indulatos válaszokat kapni)



2012. okt. 26. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Én mindenféle hús maradékot stb odaadok a kutyának, soha nem volt baja tőle. De azért ajánlatos megfőzni a dolgokat, és úgy tuti nem lesz rossz. De a régi ebek is nyers húst kaptak ha volt, mégis éltek-virultak. Jó tudom hogy akkor a hús se volt ennyire kétes származású, de én pl. a saját magam tartott, nevelt haszonállatokat vágom le, azokból főzök a kutyának, így nincs baj.
2012. okt. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
disznóhúst nem lehet nyersen adni a kutyának semmiképp
2012. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha megfőzöd, hogy esetleges bacik kimennyenek belőle akkor tuti nem lesz semmi baja:D
2012. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor tehát disznó vesét sem szabad nyersen?!
2012. okt. 26. 16:14
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Disznóhúst és belsőséget mindig meg kell főzni! Vannak, amik mehetnek neki nyersen, de a disznó nem tartozik közéjük!
2012. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oké, akkor ebből kimaradnak:)

Köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 26. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:

én adok disznót nyersen de csak azért mert mi teszteljük az állományt Aujeszky-féle betegségre de ha nincs tesztelve akkor inkább ne, bár a magyar disznóállomány már nagyrészt tiszta de az ördög nem alszik...

Alapból én BARF al etetek tehát minden húst nyersen kap

2012. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!