Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyának hogy kell viselke...

Egy kutyának hogy kell viselkednie ha a gazdája megfogja a torkát?

Figyelt kérdés
Három kutyám van,kettő semmit sem szól ha megfogom a torkát az egyik (a legfiatalabb) viszont morog, de nem harap.(és nem mindig morog)

2012. okt. 26. 17:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Az alapján, amit kommunikálsz magadról. A legtöbb ember így szokta :) Amúgy nem tudom, mi a bajod, nem hordtalak el semminek, ha jól látom.
2012. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
20 éve kutyázom, és néha igen kiboritó tud lenni az amit manapság az emberek művelnek.Nem lovagolok a szavakon, mert annyira nem érdekel, csak ezzel a torokfogással épp teljesen felesleges büntetést alkalmazott a semmiért. De ha ő igy akarja tesztelgetni akkor csak tessék, majd valamelyik megcibálja. És 8 kutyám van itthon, nem a legcukibb fajtákból, és hidd el, hogy itt rend van. És mielőtt kitalálod, hogy biztos mindenféle kinzóeszközöket használok, elárulom, hogy még szögest egyik kutyám sem látott, annak ellenére, hogy nem tartom elitélendőnek ha valaki használja.
2012. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem találok ki semmit, csak reagálok arra, amit írtál. Ettől én elhiszem, hogy neked otthon tök jók a kutyáid, csak azt nem értem, mi ez a nem vagyunk falkavezérek mánia. Működik és pont, akkor meg minek kötsz bele?
2012. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
nem kötök bele, csak annyit irtam, hogy ez nem helyes kifejezés. de ha ti ugy látjátok, hogy csak akkor működik rendesen a kutya, ha ezt a szót használjátok, akkor tessék.
2012. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Te meg úgy látom, nem érted, hogy bármilyen szót használsz, működik. Az a baj ezzel, hogy azt közvetíti a kevésbé szakmabelieknek, hogy a falkavezérség, és minden, amire ezt a szót használják, rossz, ez meg nem tesz jót, merthogy nem rossz. Ezért idegesít csak ez a fujolás, egyébként nem érdekelne, kinek mi a mániája, csak ne keltsük már ilyen sunyi módon rossz hírét egy jó dolognak.
2012. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Feketeruhasember ***** válasza:
Az hogy valaki megfogja a torkát még nem büntetés, egy jól szocializált kutya engedi hogy bárhol megfogd megtapogasd őt. A kérdező nem azt írta hogy fojtogatja, annyit írt hogy megfogja a torkát.
2015. jún. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!