Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tennem ahhoz hogy...

Mit kell tennem ahhoz hogy kutyakiképző legyek?

Figyelt kérdés
érettségi után hova? mert tudtommal nincs külön ilyen szakiskola..
2012. okt. 26. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudom te írtad-e nemrég a kérdést, én írtam a kutyakiképzőt válaszban:

Van itt: (bár, ha rám hallgatsz ide nem mész, tanultam itt..:D) [link]


aztán két ismerősöm két külön kutyasuliba jártak a kutyáikkal, és utána elvégezhették ott (népszigeti, a másik most nem ugrik be), de kérdezz utána a közeledben lévő kutyasuliban, biztos segítenek:)

2012. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy a kereső nem dobta ki a másik tizenöt ilyen kérdést. De szívesen leírom még egyszer.

Kutyákat kell tudnod képezni, végzettség nem szükséges hozzá. Ha szeretnél, mehetsz különféle tanfolyamokra (még van OKJ-s képzés, de állítólag megszűnik vagy átalakul, ez még a jövő zenéje), de gyakorlat nélkül semmit nem érnek a papírok. Szóval kutyázz sokat.

2012. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok éves tapasztalat kutyaképzésben, minél több kutyával való foglalkozás. És amit nagyon fontosnak tartok hogy olyan szemináriumokon való részvétel aminek szellemisége megegyezik az általad használt módszerekkel.
2012. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!