Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi egy 4-5 hónapos Angol...

Mennyi egy 4-5 hónapos Angol cocker spániel átlagos testsúlya?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Van egy 4 hónapos Angol cocker spánielem és hétfőn lesz 5 hónapos kb hány kg az átlagos testsúlya ilyenkor ???

Hiába kerestem sajnos nem találtam erre választ . :(

Kérem akinek van Spánielje az biztos tudja , hogy mennyi a jó testsúly ...


Előre is köszönöm ! :)


2012. okt. 26. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Angol cocker spániel súly: 5 – 14.5 kg (átlag: 10.7 kg)

Angol cocker spániel magasság: 30 – 41 cm (átlag: 35.3 cm)

Konkrétan hogy 4-5 hónaposan mennyi az átlag testsúlya az nincs feltüntetve sehol sem mint más fajtáknál sem.

2012. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt hiszem enyém 4 hónaposan lett lemérve dokinál, 6 kg volt, azt mondta, ez így rendben van.Nem biztos, hogy 4 hónapos volt, nem emlékszem, de 5-nél nem több, 3-nál nem kevesebb.

Sok boldog kutyagazdi évet neked!:D

2012. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ! :)

Most már szerencsére tudom , hogy nem is sovány meg nem is túlsúlyos , mert volt nálunk a doki . Sokan azt mondták , hogy el van hízva pedig akkor tökéletes alakja volt ! Nekem most 7-8 kg és holnap lesz 5 hónapos . :)

2012. okt. 28. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!