Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Yorkshire Terrier kutyust...

Egy Yorkshire Terrier kutyust szeretnék, de olvastam, hogy gyerek mellé nem javasolt. Nekem 12 éves lányom van, mellé már tartható?

Figyelt kérdés

2012. okt. 27. 01:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha a lányod nem fogja állandóan nyúzni, hanem kutyaként kezeli semmi gond nem lesz. Nekem a lánykám 5 éves kora óta van kiskutya (igaz bolognese, ami igazi családi kis bohóc) és tündériek együtt. Talán a fajta választás nem túl szerencsés.
2012. okt. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem simán tartható! Egy 12 éves gyerek már értelmes, tudja hogy mit szabad, és mit nem. Hajrá! :)
2012. okt. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6 éves lesz a yorkshire terrierem, és van egy 3 és fél éves unokaöcsém. Nagyon szépen felnőtt a kutya mellett, soha nem bántotta, mondjuk mindig nagyon odafigyeltünk rájuk.

A kutyának is meg kell tanulnia, hogy hogy viselkedjen, és a gyereket is nevelni kell.

2012. okt. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"A kutyának is meg kell tanulnia, hogy hogy viselkedjen, és a gyereket is nevelni kell."

Ez volt a pontos válasz!

2012. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. okt. 27. 09:13
 6/18 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném megkérdezni ,hogy egy felnőtt mini yorkie fel és le tud közlekedni egy lépcsőn?
2012. okt. 27. 11:31
 7/18 anonim ***** válasza:

Nincs mini. Egy méret van, a standard, ami 1.5-3.1 kg közötti súlyt határoz meg. Én azt javaslom ne vegyél olyan helyről, ahol miniként hirdetik.

Egyébként az én kutyám (én írtam, hogy 6 éves) 5 kg (látszik, hogy én sem tenyésztőtől vettem...) sem szokott lépcsőzni. Gondolj bele, egy kistestű kutyának egy lépcsőfok fejmagasság, ami nagyon megterheli a gerincét. Míg mondjuk egy vizslának meg se kottyan a lépcsőzés.

2012. okt. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Rendben .Persze egy ekkora kutyát nem gond le vagy fel vinni csak attól félek ,hogy ha mondjuk fent van le akar majd jönni de senki nem veszi észre és leesik.
2012. okt. 27. 12:25
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne félj nem esnek le, biztonságban tudnak közlekedni a lépcsőn. Nekünk csivaváink vannak, de úgy mennek a lépcsőn mint a nyúl. Sajnos lakáson belül nem tudom megakadályozni a lépcsőzést...
2012. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Oké ,megnyugodtam. Két-három nap múlva megyünk is a tenyésztőhöz elhozni a kutyust:)Nagyon köszönöm a válaszokat.
2012. okt. 27. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!