Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ehet fekve a kutyám?

Ehet fekve a kutyám?

Figyelt kérdés

Ha száraz tápot kap, egy idő után mindig lefekszik és úgy eszi tovább. Hagyhatom neki vagy inkább ne? Általában ha le akar feküdni egyből elveszem tőle, és csak akkor adom vissza ha felállt.

Ja és evés után mindig büfög, ez normális?



2012. okt. 27. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

A miénk is büfög.

Ráadásul megeszi a tápját, majd odajön hozzánk és ott büfög az orrunk elé :)))

2012. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
A mi kutyusunk is ilyen, evés után előttünk büfög. :)
2012. okt. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Az én kutyám is fekve evett, nincs ezzel gond szerintem. Ha zavar, tedd magasabbra a tálját, hogy ne érje el fekve, de szerintem felesleges.
2012. okt. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Az enyém is fekve eszik, sőt el is alszik közben. Sokszor meg kell bökni, hogy ébredjen fel és egyen tovább. Már öreg, de fiatal korában is nekifeküdt, hogyha valami finomat kapott.
2012. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem csak az én kutyám ilyen lusta disznó...:)))
2012. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is fekve szeret enni.Méghozzá jó lassan , komótosan. Mit bánom én, csak egyen. Egyébként nem nagy evő.A büfögés pedig teljesen normális dolog. Te nem szoktál büfögni evés után?
2012. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!