Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnák ingyen mompsz vagy...

Hol tudnák ingyen mompsz vagy havaness kiskutyát szerezni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 11:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek, ha fizetni nem vagy hajlandó, miért nem jó a keverék menhelyről?
2012. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
mert divatkutyát tartani fasza dolog mostanában.
2012. okt. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Annyi helyes kis termetű keverék van menhelyen, miért kell fajtajellegű? Főleg olyan ami még tenyésztőtől vásárolva is könnyen lehet problémás, hisz köztudott, hogy a mopszok nagyon kényesek.

Amúgy itt is vannak a gazdikereső bichon féleségek:

[link]

Még szinte teljesen fajtajellegű kölykök is vannak akikkel nem akarnak átvágni ,mert oda van írva, hogy bichon meg x fajta keverékei.

2012. okt. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg szünet van hétfőtől? Na ezért butul a fiatalság, túl sok a szabadidő :D


Az igaz, h a tenysétőnél vett kutyának is lehet egészsgügyi problémája (kicsi a zesély, de nem 0%), de ott van rá garancia. De nem, neked ingyen kell divatkutya.


Akkor hadd tegyek már fel pár kérdést:

Mivel kiskutya kell, ezért miből fogsz kifizetni kb 30ezer forintot oltásra és fréeghajtásra? Miből fogsz neki tápot venni? Miből fogod fizetni a külfős élősködők elleni védekezést? Miből fogod neki megvenni az alapfelszerelést? Ha havaneSS (XD) kutyád lesz, miből fogod fizetni a kozmetikust? Ha moMpsz (XD) kutyád lesz, miből fogod fizetni ha esetleg légcsőproblémás? Folytathanám napestig....

2012. okt. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Little Red-nek teljesen igaza van. Annyira dühítenek az ilyesfajta emberek, mint Te, tisztelt kérdező, hogy ha nem lenne új a laptop, tuti szétverném.

Lényeg a lényeg, az eddigi megnyilvánulásaidból úgy vélem, hogy neked semmilyen kutya nem való, vegyél inkább plüss kutyát. Abból mindenhol van mUmpsz és havanASS, 1-2 ezerért.

2012. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

"a fajta mentőt megpróbálom még egyszer, régebben próbáltam sikertelenül! "

A fajtamentők sem adják olyan helyre a kutyát, ahol rögtön levágják, hogy "ingyé" kutya kell. Ők is nagyon jól tudják, hogy a kutyát nem megvenni drága, hanem eltartani. Aztán majd fél év múlva viszed vissza, mert nincs pénzed eltartani?

2012. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális hozzászólóknak a válaszokat!
2012. okt. 27. 12:46
 18/28 anonim válasza:
100%

Hát ha nincs pénzed kutyára akkor mi a fsznak kell neked egyáltalán.

Azt a kutyát etetni,oltani,chippeltetni kell majd.

Ha valami betegsége lesz később akkor sem viszed orvoshoz majd mert nincs pénzed rá?

2012. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

60hoz közeli anyósom tök jókat randizik, szóval...


Nekem meg nem kell, megvan életem párja :)


És nyugi, fajtamentők ha egyszer elküldtek, akkor megint el fognak...

2012. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Nem tudom, honnan veszitek,h elküldtek a fajtamentők, én azt írtam,h nem sikerült régebben találnom, kisméretűt, nem azt,h voltam ilyen helyen,s elutasítottak! Szóval több mint valószínű,h nem kell fajta, nekem egyébként is mindegy lenne, csak kisméretű, no meg nem tacskó azért, mindenesetre csak tavasszal fogok kutyát tartani, most télen nehéz lenne, egyébként is általában tavasszal-ősszel szoktak befogadni!

Persze ha megtalálom amit keresek megveszem/befogadom még idén!

2012. okt. 27. 13:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!