Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zöldhályog a kutyám szemén!...

Zöldhályog a kutyám szemén! Hogyan kenjem be?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a kutyámnak zöldhályog van a bal szemén, vettem rá kenőcsöt(tetrán), de nem tudom hogyan kenjem be. A szemgolyójába kell? vagy hova?

Segítenétek?

Előre is nagyon köszönöm!



2012. okt. 27. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Saját szakálladra, vagy az orvos írta fel? Mert az előbbi esetben sehogy se!
2012. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A zöldhályogot ne kenegesd semmivel se, olyannal meg főleg nem, amit NEM a doki írt fel! A hályogot műtik és nem kenik....


Bár, csináld csak, vakítsd meg a kutyádat...

2012. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feltétlenül orvoshoz vidd. Milyen kenőcs. Az én kutyám megvakult, pedig orvoshoz vittük azóta is 5 fajta szemcseppet kap napi 4x. A zöldhályogot az orvos állapította meg? Ha időben észrevettétek meg kell műteni. Ha bármi kérdésed van írjál, én már nagyon kiművelt vagyok ebben a témában. Egyébként a kutyám nagyon jókedvű, jó étvágyú a vaksága ellenére.
2012. okt. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A kutyáknál nem tudom, hogy van a zöldhályog téma, de embereknél úgy szokták szinten tartani (hogy ne romoljon tovább a szem), hogy naponta szemcseppet adnak, ami a szemnyomást beállítja.
2012. okt. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!