Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet ilyen okos/intelige...

Hogy lehet ilyen okos/inteligens a kutyám?

Figyelt kérdés

Nagyon inteligens kutya.Egyszerűen olyan mintha értené amit mondok.Sőt.Van egy kiscicánk aki elég huncut és mikor eszik a kutyám odamegyek hozzá és elkezdi piszkálni a cica.És ott mászkál a fejénél a kutyus eszik tovább mondtam neki,hogy ilyenkor vigyázon neohgy megharapja.Erre Ő fogta magát következőleg odaengedte a macskát a táljához és ő leült megvárta amíg végzett a macska és utána evett a táljából.Meg mikor mondom neki,hogy ne húzzon a póráznál,mert neki fáj jobban mintha azt is megértené.Meg mondom neki,hogy várjon meg az ajtó előtt,megkeresem a cicát(mentünk sétálni) erre Ő elült a köszöbön 2 percig ott ült utána megunta és lefeküdt a amcskát nem találtam ,mondtam neki,hogy segtsen keressni és nagynehezen megtaláltuk a ház tetején :).

Meg 1 óra alatt olyanokat megtanul:

-ül

-fekszik

-kuszik

-forog

-hempereg

-pitiz

-ülve pitiz

-pacsi

-adj egy ötöst

-futás

-jobbra

-balra

-széggyeld magad (olyan,hogy az egyik mancsával elkezdi takargatni az egyik szemét lehajtott fejel ,fekvés közbe :)

-Ugrik

-és még van néhány dolog

És ezeket (külön-külön) megtanulja 1 óra alatt.

Ez melett engedelmes és nem ilyen robot kutya hanem tényleg imádom és látom h Ő is.Volt olyan hogymikor megjöttünk átöleltem rre ő a leült (ülve pitizett) és a két mancsával megfogta a nyakam azt hittem elájulok.

Annyira inteligens kutyus hogy lehet??Nem láttam még ilyen kutyát aki ennyire értené,figyelné az emberek szavát.Pedig 1 éves beagle és nem járunk kutyaiskolába (most szeretnénk majd meni) és eddig csak egy 13 éves lány tanítja,imédja,gondozza.


2009. aug. 10. 12:36
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
41%

Oda ne rohanjak:D

Most azt várod, hogy mindenki essen hanyatt és dícsérje agyon a kutyádat, te meg majd szívod magadba a dicsőséget? Nincs vele egyedül a kutyád, ne legyél annyira elájulva...

2009. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

Hát én igenis elvagyok ájulva mivel büszke vagyok a kutyámra hogy okos.

És arra vagyok kíváncsi,hogy,hogy lehet ilyen okos egy kutyus??Nektek is ilyen okos a kutyátok?


Azért köszi,hogy válaszoltál.

2009. aug. 10. 12:52
 3/46 anonim ***** válasza:
39%

de okos =DDD

az én kutyám csak azt érti h kaja! xDD és ha mondom akkor máris az ablakom alatt van, és ha azt mondom h nem nincs kaja akkor megsértődik és elmegy xD ... de amugy ül vekszik, meg ha mondjuk h keres akkor elkezdi keresni a labdáját. a siccre meg macskát keres =DDDDDD

2009. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
fekszik akart lenni csak még álmos vagyok xD
2009. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
82%

:-D

azért kicsit kételkedem néhány állításodban a kutyussal kapcsolatban, de mind1.

Ilyennek született, zseni:-)

2009. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

De édes :)

Az enyém picinek volt éhenkórász és ha tányér hangot hallot már szalatt a táljához és lögdöste össze-vissza :)

2009. aug. 10. 12:55
 7/46 anonim ***** válasza:
53%
b@szki ha olyan okos menjél és olvassál fel neki, biztos értékelni fogja
2009. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Tőlem kételkedj :)

Én csak az 1 órát nemhinném el ,de mivel így van így elhiszem.Köszönöm a válaszokat.

2009. aug. 10. 12:56
 9/46 anonim ***** válasza:
64%
ne is figyelj rájukk, irigyek =D . hát az enyém nem pici xD 5 éves de mikor hallja a zacskó csörgést akkor is rohan oda és körbe forog nyüsszög xD
2009. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Most miért kell így beszélni??

Mert 13 éves vagyok?

De akkor inkább nem kérdezek semmit,főleg nem kutyákkal kapcsolatban.

2009. aug. 10. 12:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!