Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek miért jó egy kutya?

Sexy Ladyy kérdése:

Szerintetek miért jó egy kutya?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok rá, ki mit fog írni. Én is leírhatnám, de akkor ma nem aludnék...sőt holnap se:D

2012. okt. 28. 11:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert nincsen egyedül az ember, mellette van egy társ aki bármilyen legyen is, mindig ragaszkodni fog hozzá. Legyen az az ember hajléktalan mozgássérült vagy akármi. Van aki sporttársnak tart kutyát. Van aki csak otthoni kedvencnek. De akkor is szerintem azért mert akárhányszor hazaér az ember a kutya mindig farok csóválva fogadja. Nekem is van kutyám, nem is egy. Az egyik csak a házat őrzi ő már idősebb. Van egy akivel dolgozom ő pásztorkutya. szóval mindnek van valami feladata, de amúgy társként kezelem őket.
2012. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!