Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy németjuhász...

Mennyibe kerül egy németjuhász? Melyik tenyésztőt ajánljátok?

Figyelt kérdés
Anyával megbeszéltük, hogy szeretnénk még egy kutyát és a németjuhászra esett a választás. Hobby célra szeretném max. örző védőzni szeretnék vele. Tudom, hogy az eltartás a drága arra van pénz csak azt nem tudom mennyit gyűjtsek össze.
2012. okt. 28. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 80e Ft-tól kezdődnek. Arra viszont nagyon figyeljetek oda, hogy egészségesek legyenek a szülők (legyenek meg a szűréseik) valamint ha volt már alomja a kiszemelt párosításnak nézzetek utána hogy a kölykök is egészségesek lettek-e. Nagyon sok a diszpláziás németjuhász sajnos.
2012. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi 50 ezerért vettük a miénket (törzskönyves)

Nagyon szép kutya.Körülbelül szerintem más helyeken is 50 körül lehet

[link]

ettől a tenyésztőtől

vannak képek információk nézz szét az oldalon :)

Bár nem tudom, hol laksz neked milyen messze lenne

Azért remélem segítettem

2012. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Én azt tenném a helyetekben, hogy nem tenyésztőtől venném hanem beballagnék egy menhelyre és ott keresek egyet. /esetleg alapítványnál/ Azokat legalább megmented.


És ez a legjobb tanács amit tudok adni. Ha egy barátom is ilyen dologgal fordulna hozzám akkor neki is ezt mondanám.

Ha írsz privátot tudok is alapítványt ajánlani.

2012. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos menhelyről nem szeretnék, mert az nem fajta tiszta és kell a törzskönyve.
2012. okt. 29. 12:00
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
El sem hiszed mennyi fajtatiszta kutya van a menhelyeken.
2012. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha nincs törzskönyv akkor nem fajta tiszta. A menhelyi kutyák többsége ideg gyenge, félős és sok esélyük van DP-re is . Nekem egy egészséges jó idegrendszerű kutya kel nem pedig egy beteges félős idegroncs. Meg kölyköt szeretnék azt én alakítom ki nincsen rossz szokása.
2012. okt. 29. 20:16
 7/8 anonim válasza:
A kutyát nem törzskönyvben mérik. De ha már kérdezed, törzskönyves németjuhász olyan 50-60 ezer körül kezdődik.
2012. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nálam sem törzskönyvben mérik a kutyát csak nem akarim, hogy beteg legyen. Nekem azért se jó a menhelyi, mert már van egy kutyám és a menhelziek többsége anti szociális annyi pénzem meg nekem sincs, hogy a egyik kutyámat suliba vigyem a másikatmeg terápiára egyidejűleg. A kutyám egy menhelyes vizsla, de vele sem könnyű az elet, mert ideggyenge, félős. Nézegettem a fajta mentőket is, de a legtöbb kutya antiszociális vagy agresszív ami meg normális az meg öreg. Ha kölyök kora óta nálam van sokkal jobban tudunk kommunikálni és össze szokni
2012. okt. 29. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!