Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » HUSKYsok! Ti mivel etetitek a...

HUSKYsok! Ti mivel etetitek a kutyátokat és kb. mennyit költetek erre egy hónapban?

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 09:07
1 2
 1/12 Fannybaba8 ***** válasza:
Royal Canin 20000 ft/hónap
2012. okt. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1 kutyára?
2012. okt. 29. 09:26
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem most lesz egy éves a huskym. Mikor kicsi volt etettem Happy Doggal, Fressnapf saját táppal is (fényes lett a szőre) és Hill's-szel (az nem jött be). Most eukanuba gyenge gyomrúaknak tápot kap, mert lenyelt egy mogyorót amitől begyulladtak a belei és a gyomra. Már jobban van, úgyhogy nemsokár normális tápot fog enni.

Most ezt néztem ki neki : Taste of the wild


Nagyon sok helyen olvastam, hogy jó táp, (gabonamentes pl) és találtam egy netes oldalt, ahol olcsó is, olcsóbb,mint a felsoroltak, vagy egy árban van vele. Ja és ingyen kihozzák házhoz.


Itt egy honlap a tápkról, itt sok tápot megtalálsz:

[link]


a Taste of the wild 6 csillagosban van, etetési útmutató szerint nekem (25 kg kutya) kb 250 grammot kell adjak naponta, azaz egy 6,8 kg-os csomag elég 27 napra. Tehát egy hónap 8000 Ft lesz.


[link]


Itt a legolcsóbb. A házhoz szállítás 8900 Ft felett ingyenes. Én most próbának rendelek egy 6,8 kg-osat, (7495Ft)mellé valami kis játékot, akkor már ingyen hozzák ki. Ha szereti és beválik, legközelebb nagyobb zsákkal veszek.


Etetési útmutatót itt találtam,( de itt drágább)


[link]


November 7-én megyünk vissza a dokihoz, kontrollra, akkor megkérdezem, ő melyiket ízesítést adná, és mekkora fehérjetartalmút. Van 32%, és 25% is.


Remélem beválik. De mondom még én is most kezdem majd neki adni ezt a fajtát.


De én is kíváncsi vagyok a többi huskys mivel etet.

2012. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Fannybaba8 ***** válasza:
0%
Igen 1 kutyára az minőségi táp az jót tesz neki
2012. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Josera High Energyvel, egy 15 kg-os kutyának 150 g-ot kell adni naponta, és most olyan 250-et adok, hogy télre kicsit meghízzon. Kilója 450 15 kilós kiszerelésben.
2012. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Fannybaba8: Nem értem hogy jön ki 20.000-ből a táp egy kutyára. A 2. válaszoló írta hogy neki a Taste of wild 6,8 kg-os elég 27 napra. Royal Canin azért minőségibb, és akkor elvileg abból talán még kevesebbet is kell adni belőle. Most megnéztem a zoofast.hu-t és a Royal Canin Speciális Club High Energy HE szánhúzókutyák részére 2x20 kg-os most 18.000 Ft. És a 40 kilós táp, ami még 20 ezer sincs az kevés neki egy hónapban???

Többiek: csak tápot adtok neki vagy mást is?:)

2012. okt. 29. 15:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jobb minőségű a Royal Canin, mint a Taste of the wild. Nézd meg az összetevőket. Amit Te írtál, abban sok a gabona, ami nem túl jó (első helyen áll, tehát abból van a legtöbb benne). A Taste of the wild az egyik legjobb táp az összetevők alapján. De minden kutyának más táp jön be. Lehet a Tiednek a Royale lesz a nyerő. Abból naponta 340-410 g kell adnod neki, tehát többet mint a Taste of the wildből. Én szerintem maradok az eredeti tervnél, és kipróbáljuk a Taste of the wildet.
2012. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A royal nagyon rossz minőségű, ok persze nem a tescos szintjén van, de durván gabona túlsúlyos, míg a taste of the wild az egyik legjobb táp a jelenlegi piacon. De azt a 20e Ft/hónapot erős túlzásnak tartom, kivéve, ha nem valami extra spéci royalt kap.
2012. okt. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnos tápokban nem vagyok otthon. De nekem is erős túlzás volt 1 kutyára a 20. ezer, még ha minőségi is a táp.
2012. okt. 31. 09:30
 10/12 Fannybaba8 ***** válasza:
Royal Canin mellett kap konzervet is.És nem értem hogy miért lenne szar.Érdekes nekünk kiállítási a Huskynk és a Royal Canines táptól nincs baja sőt!
2012. nov. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!