Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Könnyen tanuló, mozgékony, de...

Könnyen tanuló, mozgékony, de nem makacs kutyafajta?

Figyelt kérdés
Melyik fajta kutyával lehet futni, kirándulni, agilitizni, ami gyorsan tanul, és nem túl domináns, nem agresszív és nem makacs? Van egyáltalán ilyen ? :) A border collie-ról hallottam jókat, de azt is olvastam róluk, hogy makacsak is tudnak lenni.
2012. okt. 29. 14:18
 1/6 Fannybaba8 ***** válasza:
Border Collie álltalában nem makacsak.A makacsség nem a fajtától az egyedtől függ.Menj menhelyre ott mindenféle kutyu van
2012. okt. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jázi&Csenge ***** válasza:
Valóban menhely, vagy rough collie! Én is colliet szeretnék!:) Privibe írhatsz ha gondolod:)
2012. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Kövezzetek meg, de németjuhász.
2012. okt. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mudi. Ha jól neveled feltétlenül engedelmes, néha már idegesítően nem makacs.
2012. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
németjuhász, malinois, border collie, mudi
2012. okt. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem németjuhászom van, 9 hósan alapfokon 98%-al vizsgázott le úgy, hogy alig gyakoroltunk a sulin kívül. Őnála csak egy border collie teljesített jobban 1 ponttal.
2012. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!