Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a lány németjuhász...

Mi legyen a lány németjuhász kutyám neve?

Figyelt kérdés
a Macy (mészi) tetszene de a családból senkinek se tetszik és ki is röhögtek hogy ennyire béna nevet.De nekem semmi más nem tetszik:/ tudnátok mondani hasonló neveket? A ti kutyáitokat hogy hivjátok?
2012. okt. 29. 19:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Lady, Junó, Elza
2012. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Luna, Zina, Dina, Molly
2012. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az én kutyámat Ubulnak hívják.És nem érdekelt, hogy kinek tetszik a név és kinek nem. Én kutyusom!!! én neveztem el. :)


Ui.: Én is neveltem fel! :)

2012. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Shíva,Zuhatag(Zuhi),Liza,Zenita,Bonnie,Koya,Vénusz,Ayla,nagyhirtelen ezek jutottak eszembe szuka németjuhira.Az én kutyáimnak teljesen,,átlagos"neve van,mindhármat örökbefogadtuk,kettőnek megmaradt az előző neve,egyiküket pedig még kölyökként,,szedtük össze"ettől függetlenül gyakori neveik vannak:):Rexi,Bundi és Dolly.
2012. okt. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nessy, Chloe, Dixie, Dina, Nancy, Grace, Gray, Daisy, Holly, Efi, Maggie, Bessy, Bonny, Lady, Buffy, Fluffy, Bella, Babsy, Alice, Cara, Candy, Cleo, Chiara, Casey, Daria, Dottie, Flo, Fay, Gina, Katy, Muffy, Molly, Tina, Lena, Lotti, Poppy, Rheia, Sally, Samy, Shelly, Shady, Dusky, Collie


Remélem tetszik valamelyik közülük :) Angolul írtam mindet, de persze magyarul is lelehet őket írni, az én kutyám neve Besszi, és így is írom mindig mindenhol.

2012. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Hovarju ***** válasza:
Nekem régen volt egy rajzos német juhász szukám, Lady-nek hívták.
2012. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A Te kutyád, a te döntésed, amugy meg nekem tetszik ez a név!!! A többiek meg majd megszokják:)
2012. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat esetleg még a Chloe ami tetszik majd mondom anyáéknek hátha jobban szimpatizálják :D
2012. okt. 29. 20:43
 9/13 anonim ***** válasza:
A volt némettanáromnak voltak németjuhászai, és a görög istenek nevei közül volt mindnek a neve. Szerintem aranyos kannak a Zeusz, de ugyanígy egy szukának lehet Héra, stb. Van egy csomó név. :)
2012. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%
Béla?
2012. nov. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!