Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ex barátnőmnek miért van 2...

Az ex barátnőmnek miért van 2 keverék kutyája, ha nem ért hozzájuk és nem neki való fajta?

Figyelt kérdés
2 kutya testvér,egyik szuka másik kan dominánsak. 1 öreg férfié,exem kijárt hozzájuk játszani fényképezni
2012. okt. 30. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt most mi mondjuk meg, hogy miért? Az talán értelmesebb kérdés lett volna hogy "van 2 kutyája és sajnálom őket. mit tehetek?"
2012. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor az exedé, vagy a pacáké a 2 kutya. Amúgy ezt a kérdést talán neki kellene feltenni, és nem a háta mögött kibeszélni. Ha valamikor szeretted, és tisztelted, akkor kérdezd meg tőle.
2012. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Marcy Darcy ***** válasza:
Ezt mi sajnos nem tudhatjuk.
2012. okt. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Miből gondolod, hogy nem ért hozzájuk? Egyáltalán miért baj neked az, hogy van két kutyája az exbarátnődnek?
2012. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
férfié a 2 kutya,de a pasi megengedte az exemnek,hogy látogassa őket játszon ilyenek.a kutyák pasinál vannak fele-fele kutya tulajdonosi rész.A volt barátnőm nem ismeri a kutyafajtákat,meg a kutyákat mint én.Örölük,hogy kutyázik,eddig nem volt kutyaközelébe se.
2012. okt. 30. 14:39
 6/14 anonim válasza:
:( hogy lehet egy kutyának két gazdája? hogy érted azt, hogy nem ért a kutyákhoz? Tanítsd akkor meg. Milyen kutyák, mennyi idősek?
2012. okt. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
És miért zavar téged, hogy kutyázik? az ő dolga nem? Ha az exed akkor meg semmilyen közöd nincs hozzá, hova megy és mit csinál. Milyen jogon akarod megszabni neki, hogy mit csináljon? És ha dominánsak? És ha fényképezi? Irigykedsz vagy mi?
2012. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6 válaszolo: 1-1,5 évesek,fél gazdisat én se értem mesélt nekem kutyákrol és a többiről. rotweiler-németjuhász keverékek.


ELőző válaszolo:semmi közöm hozzá,de az exemet féltem, hogy ez lesz a halála és a veszte

2012. okt. 30. 18:05
 9/14 Szilvi & Argos ***** válasza:
Gondolom felnőtt ember az ex-ed...hagyd békén, bízd rá, hogy mit miért csinál...el tudja dönteni, mit akar és miért.
2012. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
az ex csajom 2013-ban 16 éves lesz,ő baja legyen
2012. okt. 30. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!