Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Golden Retriever (Arany...

Mrs kiss kérdése:

A Golden Retriever (Arany Retriever) jó házőrző?

Figyelt kérdés
Nemsokára szeretnénk venni egy Golden Retrievert,ha jó házőrző!

2012. okt. 30. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem őrzi a házat. Segítőkutyának szerinted egy házörző típusú kutya jó lenne?
2012. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

hát attól függ milyet fogsz ki..


én tesómmal vmelyik nap szóró lapoztam Veresen a kertes házaknál posta ládába dobáltuk be, és rengeteg golden volt a házaknak volt olyan aki csak csóválta a farkát és szinte azt várta,hogy megsimogassam,volt olyan ami majd kijött a kerítés mögül,több volt a nagyon ugatós eb ,de 2-3 nagyon barátságos golden is volt szóval ez az egyedtől függ,de alapjáraton nem házőrző fajta

2012. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
jajj dehogy....egyáltalán nem őriz....
2012. okt. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelzőkutyának jó, mint a vizsla, de nem házőrzésre való.
2012. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Marcy Darcy ***** válasza:
100%
Nem. Jelzőkutyának jók, bár nem mindegyik, de házőrzésre nem alkalmas. Nekem golden retriever-labrador keverékem van, de a két fajta szinte egyforma viselkedésre. Jelezni jelez, ha idegent lát, de ha egy idegen ember, akit még nem látott, bejön hozzánk, max messziről ugatja, amíg le nem állítom. Ha látja rajtam, hogy én beengedtem az idegent, akkor már megy hozzá simiért. Bár még csak 5 hónapos.
2012. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
A mi Golden kutyusunk még a postásnak is viszi a labdát... A betörőt meg max. összeszőrözné! :)
2012. okt. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan családi háznál mentem el, ahol golden retriever vagy labi volt, kivétel nélkül végigkísértek a kerítés mellett farokcsóválva, a saroknál mindig nagy simivel búcsúztunk el. Szóval én még nem találkoztam olyannal, aki őrizte volna a házat :)
2012. okt. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább jelző kutyának mondanám, nem házőrzőnek. Ha jön az utcában a postás, újságkihordó vagy idegen becsönget ugat mint az őrült, csorog a nyála és tényleg nagyon ijesztő is tud lenni. De ha valakit beengedünk végtelenül barátságos vele, ha viszont valaki betörne, tuti, hogy egyből szaladna a kert másik végébe...:)
2012. okt. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Max. jelző, de a betörőt puszipajtásként kezeli...
2012. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is azt hallottam, jelez ha idegen jön. Szeretem ezt a fajtát. Nincs, nem is volt. Ismerősömnek van, gyakran sétálunk együtt, nagyon örül ha lát. Pedig jutalomfalat nincs nálam, nem is adnék neki. Én se engedném, bármilyen jó ismerős, hogy falatot adjon a kutyámnak.
2012. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!