Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány napig legyen nálunk?

Fannybaba8 kérdése:

Hány napig legyen nálunk?

Figyelt kérdés
Hello.Ma hozunk ki a menhelyről ideiglenesbe egy kölyök kutyát.A hasa felszakadt és ma varják neki össze.Ezért megműtik.Azt mondják addig legyen nálunk ameddig jobban nem lesz.Ez mennyi idő? Rengeteg ideiglenesben lévő kutyánk volt csak nem tudom neki meddig kell maradni.

2012. okt. 30. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
szerinted mi ezt honnan tudjuk?????
2012. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
orvostól kell megkérdezni,de pár hét szerintem míg felépül teljesen
2012. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azért azt mondták, hogy amíg jobban nem lesz, mert nem tudják megmondani napra/hétre pontosan. sok mindentől függ a gyógyulási idő.
2012. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A Doki nem mondott semmit és a nagybáttyám(menhely vezetője) se azt mondta amíg begyógyul a seb azért köszi
2012. okt. 30. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:
ez attól is függ mit takar maga a műtét.
2012. okt. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert a "begyógyul a seb" nem egyenlő azzal feltétlenül, hogy "ameddig jobban nem lesz". Vannak lelki sebek is.

Pár hét ide vagy oda nem számít szerintem, a kutyának viszont annál többet jelenthet.

Miért akarod már most kitenni, épp hogy nálad van?

2012. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó nem akarom ki tenni.-.- Csak érdekelt mennyi idő kb.E mellett édes kiscsaj ma már jobban van futkározik a tőlcsért 3x vette le a nyakáról annyit eszik hogy az csak na.Amugy a doki nem mondott semmit annyi hogy 1 hét legalább.És aztán keresheti az új gazdit
2012. okt. 31. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!