Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Őszre vagy télre bevállaljak,1...

Őszre vagy télre bevállaljak,1-2 kutyát?

Figyelt kérdés
azok válaszát is várom,akiknek ilyenkor lesz/vagy lett kutyája

2012. okt. 30. 18:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre a kérdésre itt vársz választ, akkor inkább ne. Aki állatot akar tartani, azt a szívéből érzi, nem számít ki mit mond. Mi lesz velük, ha később meggondolod magad?
2012. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
És mit terveztél velük tavaszra?
2012. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem gondolom meg magamat,mert nekem a kutya fontosabb más dolgoknál. tavaszal trükk tanitás,meg amihez ért játszás
2012. okt. 30. 18:38
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de tényleg ne tarts kutyát! Ha most akarod és csak tavasszal kezded a tanítását, akkor nem fog rád hallgatni. Ezeket télen is meg lehet tenni. És miért nem játszol vele télen??? Mi lesz a következő télen??


Javaslom előbb olvasgass utána a felelős kutyatartásnak, mert most úgy érzem nem vagy rá alkalmas.

2012. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Tényleg nem tűnik úgy, hogy neked fontos lenne a kutya.
2012. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Előző:bocsi félre értés történt,rosszul értelmeztem válaszolok válaszait ezért hibáztam. Télen is tanitom játszom vele,szeretgetem összedolgozok vele,sétálgatom messzire.
2012. okt. 30. 18:46
 7/19 anonim ***** válasza:
De akkor miért számít, hogy tél van-e vagy sem?
2012. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem érzem a szavaidból, hogy felelősségteljes gazdi lesz belőled. Lehet hogy pillanatnyi fellángolás...? Szerintem várj még pár évet ezzel a kérdéssel.
2012. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok,nagyon sokat olvastam a kutyákról. Pedig kb:.2-3 éve kutyákat tanulmányozom. Tavasz nem számit,akkor jobb idő van,picit világos is lesz 7 körül
2012. okt. 30. 18:58
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem november 20-án született az egyik kutyám. Semmi probléma nem volt vele. Ha tenyésztőtől veszel kutyát akkor nincs mese addig kell várnod, amíg nem születik alom, ha épp télen akkor télen. Ha meg máshonnan akkor veheted úgy ahogy neked jó. De szerintem az évszak nem akadály.
2012. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!