Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Multivitamin kutyának? 10...

Multivitamin kutyának? 10 éves mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Most múlt 10 éves a westie kutyusom, februárban valamiért (nem tudták megállapítani 100%miért ) nem tudott ráállni a két hátsó lábára , mindig kicsúszott, de végül milgammát kapott, amit ugye felnőttek kaphatnak és helyre jött teljesen, már a lépcsőn is fel le rohangál, újra a régi.

Kérdésem, ha human vitamint kapott, mert a milgamma az, akkor szerintetek adhatok neki scitec multivtamint, mert ahogy végignéztem , tanulmányoztam, abban van a legtöbb minden vitaminból ?



2012. okt. 30. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:

vitaminkomplexből a legjobb szerintem az immunovet.

ha nagyon biztosra akarsz menni, akkor adhatsz hozzá béres cseppet is.

ízületi problémákra viszont GF-600at vagy Luposan Gelenkkraftot adnék (akár mind a háromfélét egyszerre).

2012. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én Nutradyl-t adnék neki, nekem maximálisan bevált, ugyanez volt a probléma. 1 havi adag kb. 7 e ft. és kuraszerűen tudod alkalmazni.
2012. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ, most tényleg ahogy elküldted a vitaminokat nem elég már a sima multivitamin, mert kell neki izületre, porcokra .. megnézem mindenképp ezeket , az utolsót néztem is , csak nem tudtak véleményt mondani a boltban . De akkor ezek szerint jó .
2012. okt. 30. 19:49
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi második, és a te kutyusod rendbe jött ? remélem igen !Mindenképp utána olvasok mindnek amiket küldtetek, mert nem akarom , hogy baja legyen .
2012. okt. 30. 20:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer csak nehezen állt fel. nem értettem miért nem szeretne a kutya leülni, hát ezért. A Nutradyl-t kezdtem neki adnak állatorvosi javaslatra, és a kutya 2 hét után olyan volt mintha megolajozták volna. Azóta minden évben 1 kurát végigcsinálok, és lekopogom semmi gond az égvilágon. pedig ő sem fiatal már:)
2012. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát az én "TurbóMan"-em :D sem fiatal már, de a spárgát meg tudta csinálni, én még ilyet nem láttam, hogy volt e fájdalma nem tudom, mert ment volna így is, de nem tudta összerakni a lábait, csak ha én összetettem neki, teljesen elernyedtek az izmai .Áh, nem kívánom senkinek, de hála ég rendbe jött, ezért is nem akarom, a telet vitamin nélkül .Akkor szerinted ha egy három havi kúrát végigcsinálok akkor az elég egy évben ?
2012. okt. 30. 20:38
 7/10 anonim ***** válasza:

én először is a helyedben kivizsgáltatnám. nem vagyok orvos sajnos, de itt vagy izületi probléma van , vagy pedig egy minimális meszesedés gerincen. Nálunk a meszesedés a gond, és az én babám valószinűleg nem is fogja majd tudni használni a hátsó lábait, de az még odébb van.

Próbáld ki mert ártani nem fogsz vele. és 2 hét után tényleg látványos a javulás.

2012. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

jaj szegény :(

kivizsgáltattam, speckó kisállat ortopéd orvosnál voltam vele, aki tényleg nagyon jó és elismert, volt minden vizsgálat, röntgen ez az, de hála ég semmit nem találtak. Akkor volt az az influenza, amikor nálunk is az izületeket támadta meg , még a kisgyerekeknél is ismerősök közt fájt a karjuk lábuk és én is benne voltam. Lehet hogy őt is valami ilyesmi támadta meg erre gondoltunk még, mert 100% felépült és fájdalma ha lett volna csak visszább vesz a rohanásból, többet pihen, nehezebb felállni neki, vagy hallottam olyat, hogy van amelyik vonyít is ha fáj neki...

2012. okt. 30. 20:55
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor nyilván az izületekre huzodott rá a betegség. Viszont 10 éves kutyinál már a kiegészitők nagyon jól jönnek!!! Még sok boldog évet kivánok nektek:)
2012. okt. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek! Adok is neki valami vitaminbombát és gondolok a csontjaira, izületeire is, inkább ezért adok ki pénzt , mint ha bekövetkezik a baj.
2012. okt. 31. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!