Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Ruby Sparks nevű filmben...

A Ruby Sparks nevű filmben lévő kutya, milyen fajtájú? A linken van egy kép róla. Köszi.

Figyelt kérdés
[link]

#film #kutya #fajta #Ruby Sparks
2012. okt. 30. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keverék az enyém is hasonló csak olyan színű a szőre, mint a golden retrivernek, világosbarna és vajszínű. De valami terrier féle lehet.
2012. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezen a képen nem látszik valami jól, első ránézésre cairn terriernek mondanám, de ha jól látom, nem álló füle van, tehát az nem igen lehet. Lehet border terrier vagy norfolk terrier.
2012. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Border Terrier.
2012. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok, igen, border terrier. Közbe megnéztem a neten és le is van írva hogy abban a filmben border terrier szerepel.
2012. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor mi néztük múlt héten a filmet, párom megjegyezte, h milyen édi keverék és hogy milyen jó h keveréket "reklámoz" a film. Aztán nevetve mondtam neki h olyan édi keverék ez a fajtatiszta border terrier.... :D :D :D
2012. okt. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!