Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet? A tegnapi...

Mi baja lehet? A tegnapi durva játék?

Figyelt kérdés

Tegnap este 40 kilós kutyámmal egy zárt futtatón voltunk, ahol én is eltudom engedni. Volt ott 3 kutya, de hatalmasak, pl. moszkvai őrkutya. Persze ő volt a "friss hús" és mindenki játszani akart vele, de elég durván csinálták. Nem harapdáltak vagy ilyesmi, de fellökték egymást, stb.

Már az esti sétán is furcsa volt, de ma még mindig az. Mintha rossz kedve lenne, alig bír felkelni, látom rajta, hogy valamije fáj, nem szokott ilyen lenni. Külső nyoma nincs. Lehet, hogy meghúzta a hátát, vagy ilyesmi?

6-tól rendel csak a dokink, de addig is mit csináljak vele? Addig még van 2 sétánk.


2012. okt. 31. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:

ha nem sűrűn van lehetősége ilyen mozgásra, simán lehet izomláz is.

Mennyi idős a kutyád?

2012. okt. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a hátát nagyon picit nyomd meg és ha fáj neki akkor a hátával van gond. Semmi féle képpen ne vidd sétálni csak az orvoshoz ő majd meg nézi addig haggyad.
2012. okt. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
3 év körüli, menhelyről hoztam el pár hete. Hát velem eddig csak pórázon ment, még nem behívható, ezért nem engedem el utcán. Ezért örültem neki nagyon, hogy találtunk egy zárt futtatót. Egyébként szín izom a kutya, nem egy kis yorki... Muszáj sétálnunk, mert panelesek vagyunk.
2012. okt. 31. 10:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Az orvos majd megmondja mi baja, én inkább most nem találgatok :)

Hátha kertes házban laktok akkor inkább maradjon ki a séta, ha fáj valamije akkor nem kell erőltetni, neki is jól esik a pihenés.

Ha panelban,azért egy illetve kettő gyors eü sétára vidd csak le.

Jobbulást a kutyádnak!

2012. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most írtad,hogy ritkán tudod csak elengedni, lehet csak nagyon kifáradt. A hétvégi program elég sűrű volt a kutyámnak /vendégsébe voltunk másik kutyásnál, szóval sok játék volt stb./ még csak most kezd magához térni. Persze vittem sétálni meg minden, de nagyon kifáradt, remélem nálatok is csak ez a helyzet :)
2012. okt. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nézd meg nincs-e láza.
2012. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!