Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg arra, hogy...

Hogy tanítsam meg arra, hogy ne ugráljon ás harapdáljon?

Figyelt kérdés
Játékból csinálja de zavar.

2012. okt. 31. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Ki?

:-)

Kutyusnak kölyökkorában meg kell tanulnia, hogy ezt nem szabad.

Amikor felugrik, lépj a hátsó lábaira, erősen, de óvatosan, kicsit fájjon neki. Hamar megérti.

A harapdálásnál pedig adj neki egy tockost.

2012. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nóri$ válasza:
Szervusz!Akkor adj neki egy kicsi ütést a fenekére vagy az arcára de ne nagyot mert elkezd sírni!!
2012. okt. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, hogy óvatosan megütöm, csak játéknak fogta fel és tovább csinálta...
2012. okt. 31. 14:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ugral lepj a hatso labara,ahogy az elso is irta...

ha harap akkor fogd meg a szajatnak a felso reszet(az ujjaid a szajaban legyen) es szoritsd ossze

2012. okt. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolso vagyok...

en igy szoktattam le a most 5honapos kan tacsimat a harapasrol

2012. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amíg ifjonc volt, az enyémnek nem nagyon használt a seggre pacsi, inkább egy leszorítás és határozott "NEM". Muszáj volt, mert az oktató mondta hogy a kutyám "orálisan fixált", mindent a szájával csinált, harapdált szeretetből, félelemből, mindenért. Azt mondta álljak a sarkamra, következő foglalkozáson már nem akarja meglátni.

És valóban, a kutyaiskolában a gazdi tanul, nem a kutya....

2012. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!