Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle elég tanulékony és és...

Beagle elég tanulékony és és játékos?

Figyelt kérdés
Kutyát szeretnék ami nem túl nagy, de játékos és betaníthatom trükkökre.A beagle tud pl. apportírozni?

2012. okt. 31. 16:10
 1/8 Antimod ***** válasza:
A beagle értelmes, de elég öntörvényű kutyus.
2012. okt. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az apportírozásra nem mint trükkre hanem képességre gondoltam :)
2012. okt. 31. 16:21
 3/8 A kérdező kommentje:
az öntörvényű alatt mit értesz? Makacs és nem hallgatna rám?
2012. okt. 31. 16:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt beaglem, de a szomszédnak az van. Elég önfejű, ha nincs kedve, nem csinálja azt amit mondasz, akkor se ha már megtanulta. Elengedni (pl. erdőbe vagy hasonló helyeken) nem lehet, mert egyszerűen nem jön vissza. Pedig nagyon jól van tartva, napi 6x sétál, jó hosszú sétákra mennek, mégsem fárad ki valami nagyon. És nagyon sokat ugat.
2012. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Antimod ***** válasza:

"Elengedni (pl. erdőbe vagy hasonló helyeken) nem lehet, mert egyszerűen nem jön vissza."


Már amelyik, anyósomék elviszik magukkal az erdőbe is, de tényleg csak akkor tér vissza hozzájuk, amikor kedve van, akár órák múlva. Ha viszont csak a környező utcákban van a séta, úgy-ahogy hallgat a hívásra. Ha viszont talál valami érdekes szagot, akkor egyik fülén be, a másikon ki.

2012. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fannybaba8 ***** válasza:
Beagle? :) Nagyon jó kutya okos, értelmes és szeret tanulni.Az hülyeség hogy nem lehet elengedni.Én elengedem az enyémet, mindig vissza jön annak nem akinek nincs jó kapcsolata a kutyusával...Játékos.Apportírozni is lehet vele.Az enyém 2 év alatt 23 trükköt tanult meg nagyon jó kutyák csak ajánlani tudom.Kicsit néha makacs mert néha csak addig csinálja a dolgokat amíg kedve van aztán odébb áll.Csak hajlamos az epilepsziára.:/
2012. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is van beaglem. :) Nagyon szeretem de ha azt szeretnéd ,hogy ne ássa szét az udvart és ne egye meg a szomszéd macskákat, akkor azt ajánlom ,hogy kiskorában tanítsd meg neki ,hogy mit szabad és mit nem! :))
2012. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Beaglém van.

Néha jelentkezik nála a makacsság,de elviselhető.Neveléstől és fárasztástól függ.

Mi nyáron visszük "beagle táborba" ahogy tanítanak neki sok mindent. Nádasba kacsa keresés,úszás,erdőben vadhajtás,falkában elhelyezkedést,gazdához való viszonyulást.

Imádom ! Szokott rosszalkodni de szó szerint beszél a szemével és nem lehet rá haragudni! Ha teheted és van időd Beaglét vegyél ;)

2012. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!