Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám decemberben fog...

A kutyám decemberben fog szülni. Nem fognak megfagyni a kölykök, ha a garázsban vannak egy takarón? Mert nem vihetem be őket a házba.

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem fogok úgy válaszolni mintha szaporító lennél, mert én is csináltam ilyet. Hát nem fognak megfagyni,de azért legyen mindig jó meleg, mert az ideális hőmérséklet 25 fok és légyszi ne ellesd többet akutyád, de 1 nem baj :DD
2012. nov. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet a szulát ivartalanítani? Még most is simán megoldható.


Minimum egy infralámpát tegyél ki nekik. Szerinted egy csecsemő megfagyna kint egy takarón????? Nem biztos, de hogy nem lenne egélzséges, az tuti.

2012. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Ki fogják bírni,ha garázsban vannak,ott nem lehet annyira hideg,és ha még takarójuk is van,akkor nem lehet nagy gond! Ha van rá mód,néha kapcsolj be nekik hősugárzót 1-2 órára naponta, ha van otthon,mert az átmelegíti a falakat.

Nekem anno szeptemberi születésű kiskutyáim voltak,de abban az évben kimondottan hideg szeptember volt,már dér volt,a pincében születtek meg,ott se volt túl meleg,de szivacsos matracot tettem alájuk,és az elég jól melegítette őket! Lényeg,hogy figyelj rájuk sokszor a hidegben!

2012. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy fűtetlen garázsban decemberben cudar hideg tud lenni, akármilyen takaró, vagy matrac van a kiskutyák alatt.

szerintem simán kihülhetnek, míg a mamakutya nincs ott velük, hogy melegítse őket. Kimegy az udvarra, őrzi a házat, és néha bemegy szoptatni. Első napokban nem lesz gond, mert el se mozdul mellőlük, de a 2. héttől necces.

2012. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az infra lámpa nagyon fontos. Nem csak a meleg miatt, hanem azért is, mert ha születés közben a kiskutya/kiskutyák tüdejébe folyadék (magzatvíz) kerül, akkor tüdőgyulladásban néhány nap múlva elpusztul a kicsi. Ezt a folyadékot csak az infra lámpa tudja kiszárítani.
2012. nov. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Vidd be a lakásba! Infra lámpa még a lakásban is kell nekik. De a legjobb, ha bejelentkezel az állatorvoshoz ivartalanításra. Van így is épp elég felesleges kiskutya az országban!
2012. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Csivibaba ***** válasza:

Nem fagynak meg, viszont simán kihűlhetnek. Ha ,,szerencséd van,, és nem hűlnek ki, akkor felfáznak... Szóval én a helyedben sürgősen keresnék valami más megoldást. Egyáltalán abba belegondoltál, hogy mit csinálsz velük, ha megszületnek?? Lesz tutira gazdájuk? Rengeteg költséggel jár a kölykök felnevelése. 8 hét nem kevés idő ám, ezt gondold át...

De visszatérve a témára, pár hetesen, mikor már elkezdenek mászni, akkor tuti, hogy megfáznak, mivel szépen lemennek a plédről (ami egyébként is kevés, és naponta többször kéne cserélned alattuk, mivel addig, amíg nem tudnak lemenni róla, addig arra fognak piszkítani)...dzóval lemennek róla, és a hideg padlón jól felfáznak.

2012. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Csivibaba ***** válasza:

7-es vagyok...

Ja, és egy hősugárzó rohadtul nem fog elég meleget csinálni nekik, pláne nem melegíti át a falakat...

2012. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
75%

Ha már ellen fog a kutyátok, legalább télen egy előszobába vigyétek már be az anyát is ellés előtt 1 héttel legalább...energiában dús kaja kell neki, és többszöri féreghajtás ellés előtt...inkább ivartalanítsátok, jobban jártok Ti is és a kutya is...anyagilag is olcsóbb.

Akár csak 6-7 kutya plusz a mama oltásai, féreghajtása, kajája, chippelése !!! többe kerül, mint az ivartalanítás...NEM KELL TÖBB SZAPORÍTOTT KUTYA EBBE A ROHADT ORSZÁGBA, MIÉRT NEM LEHET FELFOGNI????? TÖBB SZÁZ KUTYÁT ALTATNAK EL HAVONTA, TÖBB SZÁZ KÓBOROL KINT A HIDEGBEN!!!

2012. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2012. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!