Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya biztosítás?

Kutya biztosítás?

Figyelt kérdés
Hallottam róla hogy van ilyen a kutyáknak (kb. úgy mint az autónál). Állítólag bizonyos állatorvosoknál "használható fel" úgy hogy csak egy részét kell kifizetni pl. egy sérülés ellátásakor. Aki tud erről többet, esetleg az ő kutyájának már van ilyen biztosítása légyszi írjon nekem részleteket! Függ-e a kutya korától, nemétől, nagyságától, fajtájától, lakhelyétől, stb?
2012. nov. 1. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak felelősségbiztosítása volt a kutyáimnak, a lakásbiztosításhoz lehetett választani, ilyenről még nem hallottam, igaz 3 éve nincs kutyám.
2012. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2012. nov. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem ennél a biztosítónál, de máshol már dolgoztam. Én nem kötnék, 100-ból 1-szer ha fizet. Egy ismerősömnek van a cicájára, amikor leesett a függöny tetejéről nem fizetett a biztosító, pedig eltört a lába. És kutyáknál azért gyakoribbak a balesetek.
2012. nov. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan úgy vélik, ha a biztosító által kért díjat az ember elteszi, akkor szerencsés esetben, ha beüt a baj, abból is finanszírozni tudja.
2012. nov. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Olvasd el a szerződés apró betűs részét is! Az baromi jól le van írva, hogy mikor fizet, illetve mikor nem. És a "mikor nem" a valószínűbb. Szóval pénzkidobás, egy újabb termék, amivel megpróbálják a biztosítók bepalizni az embereket.
2012. nov. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem van biztosításom groupama lakásbizt. és abban vannak a kutyák benne, nekem mindig fizetett ha küldtem az állatorvosi számlát+ az oltási könyvet. Az ismerőseimnek is van és nekik is mindig fizetett. Évi 300.000.-Ft használható fel ez a legtöbb amit fizet a kutyára !

Egy számlának a 80%-át küldik vissza egy összegben!

Legutóbb 25.000.- volt egy műtét és 20 ezret fizetett vissza 1 héten belül :-)

2012. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

ja, egy szerető gazdi tuti ilyen boldogan meséli el a kutyája műtéti árát. hagyjuk már.


engem is majdnem meggyőzött pont az aegon, és bizony ottvan az apró betűs rész. rengeteg fajtánál fel vannak sorolva orokletes betegségek is, amiket nem támogat.

2012. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az aegon más ő nem mindent fizet, én arról váltottam!
2012. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 1. 22:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy van jó fajta kutya biztosítás, de a lényeg az, hogy nem szabad bedőlni, figyelmesen el kell olvasni az egész szerződést, különben lehet meglepetés, amikor kiderül, hogy mégse fizet!
2012. nov. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!